Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Змішувачі Espirit

У п'яти кольорових виконаннях

Краса, яка витримає випробування часом

Природна краса змішувачів Espirit досягається за рахунок ретельно продуманих пропорцій кожної частини. Утилітарний дизайн – міцна основа їхньої унікальності. Саме тому змішувач Espirit зі смаком доповнить будь-яку ванну кімнату. Вони не привернуть до себе увагу, але їхня краса радуватиме вас навіть через роки.

Vodovodní baterie Espirit

Який із них підходить саме вам?

Від вас залежить, чи стане колір ванної кімнати елементом, що об'єднує. Або завдяки йому можна повністю змінити враження від інтер'єру. Виберіть варіант виконання, який додасть вашій ванній кімнаті родзинку. Поставляємо змішувачі Espirit у дизайні Black Matt, Graphite Brushed, Rose Gold Brushed, Chrome, White Velvet.

Vodovodní baterie Espirit

Грамотний підхід до економії

Змішувачі, оснащені функцією BeCool, заощаджують витрату гарячої води й, отже, електроенергію. Як? Рух важеля змішувача починається в середньому положенні й тече тільки холодна вода. У стандартних змішувачів у такому положенні тепла вода вже поєднується з холодною. І часто без потреби. Під час короткого промивання рук вода навіть не виливається з трубки.
Система BeCool гарантує, що вода почне нагріватись лише тоді, коли ви цього дійсно захочете. При повороті важеля вліво. Це заощаджує ваші гроші та нашу планету.

Vodovodní baterie Espirit

Оксамитовий білий

Доторкніться до нього та відчуйте різницю. Це не просто білий колір. Версія White Velvet здивує вас бархатистою поверхнею. Крім того, вигляд змішувача не псують краплі води або вапняний наліт, їх просто не видно. Тому він залишається гарним довгі роки та не втрачає свого враження. Це для всіх, хто вірить в естетичну простоту.


Vodovodní baterie Espirit

Удосконалений аератор

Усередині змішувача знаходиться оригінальний аератор із функцією EcoFlow. Потік обмежений 5 л на хвилину та збагачений повітрям. Ви, мабуть, цього навіть не помітите, але це позначиться на вашій витраті води, яка буде нижчою, ніж при використанні звичайного змішувача.


Vodovodní baterie Espirit

Він також прикрасить вашу стіну

Для любителів мінімалістичних рішень у змішувачів Espirit також є низка витончених змішувачів прихованого монтажу. Для умивальника, ванни чи душу.