Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Термостатичний змішувач прихованого монтажу Espirit з перемикачем, для R-box ES 067.00

ТЕРМОСТАТИЧНИЙ ЗМІШУВАЧ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ ТРИХОДОВИЙ ESPIRIT, БЕЗ ВБУДОВАНОГО МЕХАНІЗМУ

ES 067.00CR.O3.RB07C / ES 067.10WV.O3.RB07C / ES 067.20BLM.O3.RB07C / ES 067.20GB.O3.RB07C / ES 067.60RGB.O3.RB07C
Термостатичний змішувач прихованого монтажу може компенсувати коливання тиску в трубах та температури води, гарантуючи тим самим, що вода завжди буде такої температури, яку ви встановили.
Змішувач не має власного корпусу, тому призначений для прихованого встановлення за допомогою R-box. Природна краса цього змішувача прихованого монтажу досягається за рахунок ретельно продуманих пропорцій кожної частини. Тонкий поворотний важіль регулює потік та температуру води. Перемикач дозволяє перемикати потік води між трьома положеннями. Тому він ідеально підходить для ванн зі шторкою або душових кабін, де необхідно розподіляти воду на три виходи різних душових лійок. Цей змішувач доповнить будь-яку ванну кімнату. Він не приверне до себе уваги, але його краса буде вас тішити навіть через роки.
Від вас залежить, чи стане колір ванної кімнати елементом, що об'єднує. Або завдяки йому можна повністю змінити враження від інтер'єру. Виберіть варіант виконання, який додасть вашій ванній кімнаті родзинку. Ми поставляємо його у дизайні: Chrome, White Velvet, Black Matt, Graphite Brushed, або Rose Gold Brushed.


Серія Скрытого монтажа

У п'яти кольорових виконаннях

Ми пропонуємо змішувачі прихованого монтажу Espirit одноходові без перемикача або двох та триходові з перемикачем. Змішувачі прихованого монтажу без перемикача підходять для ванн із наповненням через перелив без можливості прийняття душу або душових кабін з одним душем. Двоходові змішувачі прихованого монтажу з перемикачем підходять для ванн із наповненням через перелив з можливістю прийняття душу та для душових кабін з верхнім душем та лійкою ручного душу. Триходові змішувачі прихованого монтажу дозволяють подавати воду у три місця.
Ми надаємо 5-річну гарантію на всі змішувачі Espirit у різних кольорах.

Технічна інформація

 • картридж (матеріал): термостатичний
 • виконання: триходовий, з перемикачем, без вбудованого механізму – призначений для R-box Termo RB 07C.50
 • колірний дизайн:
  • CR: Chrome - хром глянцевий
  • WV: White Velvet - білий матовий
  • BLM: Black Matt - чорний матовий
  • GB: Graphite Brushed – графіт матовий
  • RGB: Rose Gold Brushed – рожеве золото матове
 • гарантія на змішувачі: 5 років
 • підходить:
  • для ванн зі шторкою для наповнення через перелив або виливом та випуском для верхнього та ручного душу
  • для душових кабін із верхнім душем та лійкою ручного душу, наприклад для масажних форсунок
 • аксесуари, які можна придбати окремо: R-box Horizontal RB 07С.50, лійка та інші аксесуари у тому ж кольоровому виконанні

Термостатичний змішувач прихованого монтажу готовий до використання корпусу установки R-box, що суттєво полегшує роботу та покращує результат усієї роботи. Для комплексного рішення та дизайнерської гармонії ванної кімнати рекомендуємо комбінувати його з іншими змішувачами Espirit того ж кольору. Для зовнішнього очищення ми рекомендуємо використовувати RAVAK Cleaner Chrome.

Вбудований механізм для змішувача прихованого монтажу RB 07C.50 не входить до комплекту та купується окремо. R-box містить матеріал для кріплення до стіни, не включає з'єднання водопроводу або іншого сантехнічного матеріалу. R-box містить робочу пластикову кришку внутрішнього корпусу змішувача, що зберігається в R-box, яка забезпечує повну працездатність системи розподілу води у ванній, навіть якщо верхню частину змішувача знято. Через цю пластикову деталь можна забезпечити вентиляцію розподілу води, не зупиняючи воду.

Ми рекомендуємо час від часу повертати регулятор температури в максимальне положення (залежно від жорсткості води), щоб запобігти утворенню накипу.

5 років гарантіїRavak Cleaner ChromeПостійна температураFastReactionЗахист від опіківЕкономія
Термостатичний змішувач прихованого монтажу Espirit з перемикачем, для R-box ES 067.00

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X070209 ES 067.00CR.O3.RB07C Термостатичний змішувач прихованого монтажу 3-сторонній без корпусу, Chrome 15 093
X070252 ES 067.10WV.O3.RB07C Термостатичний змішувач прихованого монтажу 3-сторонній без корпусу, White Velvet 19 651
X070289 ES 067.20BLM.O3.RB07C Термостатичний змішувач прихованого монтажу 3-сторонній без корпусу, Black Matt 19 651
X070326 ES 067.20GB.O3.RB07C Термостатичний змішувач прихованого монтажу 3-сторонній без корпусу, Graphite Brushed 22 661
X070363 ES 067.60RGB.O3.RB07C Термостатичний змішувач прихованого монтажу 3-сторонній, без корпусу, Rose Gold Brushed 24 166
X070232 RB 07C.50 Termo, для змішувачів прихованого монтажу 21 371

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.