Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Тумба під умивальник SD Natural 1200

Тумба під умивальник SD Natural 1200

Ефективний дизайн тумби призначеної під умивальник Natural Duo, дає можливість оздобити вашу ванну кімнату відповідно до вашого смаку. Висувні ящики дають можливість сховати всі необхідні речі, а простір на умивальнику — розкласти улюблену косметику. Глянцевий білий колір оптично збільшує простір ванної кімнати.


Серія Natural

Елегантні меблі в поєднанні з литими мармуровими умивальниками, які підходять для кожної сучасної ванної кімнати. Кількість варіантів розмірів, а також можливість комбінації верхнього та внутрішнього простору робить концепцію доступною для широкого застосування.

Меблі для ванної кімнати Natural

Простір для власних комбінацій

Меблі для ванної кімнати Natural містять вироби з висувними ящиками, які вміщають достатньо приладдя для ванної кімнати. На поверхнях можете зберігати найнеобхідніші для Вас речі. Меблі завжди додадуть простору індивідуальний шарм.


Меблі для ванної кімнати Natural

З'єднання з умивальником

Меблі Natural ми з'єднали з умивальником, щоб Вам було легше робити вибір при покупці. Разом вони підходять по дизайну та практичні у використанні.


Меблі для ванної кімнати Natural

Варіанти розмірів

Незалежно від розміру ванної кімнати, Ви можете обрати розмір меблів Natural, якій підійде саме для Вашої ванної кімнати. Від класичної ширини 50 см, зручної 80 см, до дуже широкої - 120 см під подвійний умивальник, де дві людини можуть умиватися без проблем.

Технічна інформація

  • розміри (шxгxв): 120 x 45 x 45 см
  • матеріал: MDF
  • доступний колір: білий глянець
  • гарантія: 5 років

Тумба під умивальник SD Natural 1200 призначена під умивальник Natural Duo. Оснащена трьома поличками та ящиком, розділеним всередині на дві частини. Постачається у зібраному вигляді, включаючи монтажний набір (гвинти, завіси, пробки). Тумба монтується на стіну. Для цілісного дизайну ванної кімнати рекомендуємо тумбу під умивальник SD Natural 1200 комбінувати з іншими виробами концепції Natural (умивальником Natural Duo, дзеркалом Natural 1200, пеналом SB Natural закритим, пеналом SB Natural відкритим) та іншими виробами RAVAK.

5 років гарантіїПросочення від вологи
Тумба під умивальник SD Natural 1200

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X000001053 1200 x 450 x 450 SD Natural 1200 біла 37 238

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування