Instagram Pinterest Youtube Telegram

Миття рук, як відвідування галереї

Умивальники Yard

Більше про виріб

Умивальник Moon 1C

Умивальник MOON1C

Авторський умивальник виготовлений з литого мармуру, дизайн якого заснований на елементарній геометричній формі кола. Завдяки «зрізаній» формі умивальник можна встановити під стінку. Умивальник ідеально збалансує у ванній кімнаті елементи прямокутної форми, такі як плитка душової кабіни або меблі. Підходить для установки на стільницю.


Серія Moon

Набір умивальників Moon для стільниць виготовлений з литого мармуру. В основі дизайну умивальників лежить геометрична форма кола і його модифікації. Завдяки нескладній формі і чуттєвій легкості умивальники Moon підходять до будь-якого сучасного дизайну.

Умивальники Moon

Форма кола

Умивальники Moon ідеально збалансують у ванній кімнаті елементи прямокутної форми, такі як плитка або меблі. Форма кола в інтер'єрі викликає спокійне і приємне відчуття. Завдяки своєму полегшеному матеріалу відповідає тенденціям сучасних виробів.


Умивальники Moon

Набір можливостей для кожного

Автор розробив цілих п'ять дизайнерських форм умивальників Moon. Набір задовольнить вимоги кожного клієнта. Кожна форма несе в собі свою концептуальну ідею. Основна округла модель умивальника Moon ефективна в своїй простоті і практичному застосуванні для щоденного використання. Овальна модель дає більше простору для миття, а крім того і можливість використовувати поличку. Напівкруглу модель умивальника можна встановити на стіну. Умивальник неправильної округлої форми являє собою художній твір, який не відчуває нестачі в ефективності.


Умивальники Moon

Сучасний матеріал

Умивальники Moon виготовлені з литого мармуру, завдяки якому виходять ідеально рівні форми. Умивальники приємні на дотик та мають чітко визначений відполірований край. Завдяки міцній та абсолютно гладкій поверхні умивальники легкі у догляді.

Технічна інформація

  • розміри (шxг): 40 x 35,5 x 12 см
  • матеріал: композит - лита суміш доломіту і смоли
  • перелив: ні
  • отвір для змішувача: ні
  • стільниці під умивальники: так
  • Додаткові аксесуари: зливи для умивальників, сифони, змішувачі, стільниці під умівальник
  • гарантія: 5 років

Умивальник монтується на стільницю. Не може бути монтований самостійно до стіни. Умивальник без переливу, тому необхідно використовувати нерухомий злив для умивальника.

5 років гарантії
Умивальник Moon 1C

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
XJN01300001 400 х 355 x 120 Умивальник MOON 1C 6 536

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.