Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Керамічні умивальники Yard

Миття рук, як відвідування галереї

Yard, що перекладається як «подвір'я», означає моє обмежене місце, де я хочу мати порядок, і ще є багато місця для ігор.

Umyvadla Yard

 

Колекція Yard, що складається з п'яти керамічних умивальників, також має свої «подвір'я» - знижені місця для зберігання ззаду. Завдяки їм ці настінні умивальники забезпечують такий самий комфорт, як і умивальники на стільницю – достатньо місця для зберігання. Крім того, вони, звичайно, ідеальні як окрема одиниця.

Umyvadla Yard

Левітуючий дизайн

Дизайнери Vrtiška & Žák створили ідеально мінімалістичний умивальник із місцем для зберігання, опущеним нижче його краю, та монтажним кронштейном в оригінальному дизайні.

Умивальник не потребує меблів, він розміщений на кронштейні, який візуально підтримує легкість усієї інсталяції.

Umyvadla Yard

Все під рукою, а не на очах

Місце для зберігання, приховане за елегантним корпусом умивальника, забезпечує достатньо місця для зберігання предметів першої необхідності. Щітки, диспенсери для мила та інші дрібні предмети легко зникають і не порушують естетичного враження від ванної кімнати. Крім того, жодні предмети не будуть падати до умивальника.


Umyvadla Yard

Гармонійний дизайн

У колекції Yard гармонійно поєднуються круглі та прямі форми. Тому умивальник можна делікатно розмістити в інтер'єрі більш-менш будь-якого стилю, знаючи, що Yard гармоніюватиме з іншим обладнанням ванної кімнати.


Umyvadla Yard

Виберіть форму, розмір та колір

Вам потрібен прямий чи кутовий варіант? Обирайте з безлічі форм та розмірів.
Крім того, їх можна комбінувати з кронштейном білого кольору, чорного або із нержавіючої сталі. Магія елегантності поєднує кронштейн, змішувач, сифон та злив одного тону.