Instagram Pinterest Youtube Telegram

Миття рук, як відвідування галереї

Умивальники Yard

Більше про виріб

Умивальник Natural 800

умивальник NATURAL 800

Практичні умивальники підходять туди, де потрібно залишити більше вільного простору у ванній кімнаті. Горизонтальне розташування умивальника уздовж стіни економить простір ванної кімнати і надає поличку для аксесуарів по всій довжині раковини.


Серія Natural

Умивальники підходять для кожної ванної кімнати, де різні предмети інтер'єру разом створюють практичне і елегантне ціле. Умивальник Natural Duo додає нові відчуття розміру при спільному використанні ванної кімнати.

Умивальники Natural

Розміри для кожної ванної кімнати

Завдяки ширині в 50, 80 сантиметрів і шириною подвійного умивальника 120 сантиметрів умивальники Natural задовольняють потреби більшості ванних кімнат. Крім того поздовжня форма умивальника повторює природний рух рук і поєднується з простором ванної кімнати.


Умивальники Natural

Унікальне рішення для подвійного умивальника

В моделі Natural Duo відсутній звичний розподіл на дві миючі частини, тому і виник доволі великий внутрішній простір з поличкою для приладдя. Даний простір легко утримувати у чистоті і для використання цілком вистачає одного зливу. Умивальники Natural без переливу, тому необхідно використовувати нерухомий вилив для умивальників.


Умивальники Natural

Сучасний матеріал

Умивальники Natural виготовлені з литого мармуру, завдяки якому виходять ідеально рівні форми. Умивальники приємні на дотик та мають чітко визначений відполірований край. Завдяки міцній та абсолютно гладкій поверхні умивальники легкі у догляді.

Технічна інформація

  • розміри (шxг): 80 x 45 см
  • матеріал: композит - лита суміш доломіту і смоли
  • перелив: ні
  • отвір для змішувача: так
  • шафка під умивальник: ні
  • Додаткові аксесуари: зливи для умивальників, сифони, змішувачі
  • гарантія: 5 років

Умивальник встановлюється на стіну. Умивальник без переливу, тому необхідно використовувати нерухомий злив для умивальника.

5 років гарантії
Умивальник Natural 800

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
XJO01280000 800 х 450 Умивальник Natural 800 14 310 11 448

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.