Instagram Pinterest Youtube Telegram

Миття рук, як відвідування галереї

Умивальники Yard

Більше про виріб

Умивальник Classic 800

Умивальник Classic 800

Красивий і практичний. Умивальник Classic має класичні форми, які підходять для усіх сучасних ванних кімнат. Широкий діапазон виробів представлений легкими формами і ідеально рівними гранями поверхні для речей.


Серія Classic

Проста класика

Умивальники серії Classic мають класичні форми, які підходять для усіх сучасних ванних кімнат. Широкий діапазон виробів представлений легкими формами та ідеально рівними гранями поверхні для речей.

умивальники Classic

Розміри для будь-якої ванної кімнати

По своїх розмірах умивальники Classic пристосовані для будь-якої ванної кімнати, починаючи від практичних мініумивальників для WC, трьох стандартних умивальників, і закінчуючи подвійними умивальниками, зручними в першу чергу для великих сімей.


умивальники Classic

Поверхня для речей

Визначитися з вибором умивальника з дійсно великою поверхнею для речей Вам допоможе саме серія Classic. Модель Classic 80 адаптована саме для цієї мети, і окрім великого миючого простору вона надає абсолютно рівну і простору поверхню д/речей.


умивальники Classic

Продумані форми

Зовнішні форми умивальників Classic зацікавлять любителів простих, але красивих рішень. Виразна прямокутна форма по стилю поєднується з будь-якою ванною кімнатою, а приємні округлі лінії внутрішнього миючого простору немов обіймають Вас.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г): 80 x 49 см
  • матеріал: композитний - лита суміш доломіту і смоли
  • типове виконання: лівий і правий (L/R)
  • перелив: так
  • отвір під змішувач: 35 мм
  • шафка під умивальник: так
  • Додаткові аксесуари: зливи для умивальника, сифони, шафка, дзеркало
  • гарантія: 5 років

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо умивальник комбінувати з рештою виробів концепції Classic (шафкою під умивальник SD Classic 800, змішувачем RAVAK, дзеркалом Classic 800), іншими меблями д/ванних кімнат Classic та аксесуарами RAVAK. Шафку під умивальник завжди замовляйте в тому ж варіанті, що і умивальник, наприклад, умивальник Classic 800 Л + шафка SD Classic 800 Л. Умивальник можна доповнити шафкою під умивальник або встановити на стіну. Монтажний набір (з'єднуючі дюбелі, гвинти і т.д.) і кришка переливу входять в комплектацію виробу.

5 років гарантіїКонцепції
Умивальник Classic 800

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
XJDL1180000 800 x 490 Умивальник Classic 800 L Білий з отвором 11 094
XJDP1180000 Умивальник Classic 800 R Білий з отвором 11 094

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.