Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

ЗМІШУВАЧ FLAT З ЧОТИРМА ОТВОРАМИ ДЛЯ ВАННИ

ЗМІШУВАЧ FLAT З ЧОТИРМА ОТВОРАМИ ДЛЯ ВАННИ

FL 026.00
Змішувач Flat з чотирма отворами підходить для встановлення на краю ванни. Виріб складається з чотирьох узгоджених по дизайну компонентів. Плавні лінії виливу поєднуються з потоком води. Змішувач з плавним важелем управління забезпечує ідеальне регулювання потоку і температури води. Третій компонент, своєю чергою, надійно забезпечує зручне перемикання потоку води між наповненням ванни і прийняттям душа. В останньому отворі прихована модна висувна лійка ручного душу.


Серія

Зі змішувачів для ванни серії Flat ви можете вибрати настінний варіант для настінного монтажу або чотириелементний варіант, який призначений для установки на краю ванни або на стільниці позаду ванни. Чутливе управління важелем одного змішувача забезпечує ідеальне регулювання потоку і температури води. Другий піклується про перемикання між наповненням ванни та ручним душем.
На серію змішувачів Flat ми надаємо 5-річну гарантію.

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до всіх ванн з достатньою шириною і рівністю верхнього борту

Змішувач оснащений висувним душем з металевим шлангом довжиною 175 см. Для повного вирішення і гармонії дизайну ванної кімнати ми рекомендуємо комбінувати з іншими змішувачами Flat. Для зовнішнього очищення ми рекомендуємо використовувати засіб для чищення RAVAK Cleaner Chrome.

Встановлюючи вироби, забезпечте доступ до змішувачів для їх обслуговування в майбутньому.

5 років гарантіїRavak Cleaner ChromeSoftMoveМеталеве виконання
ЗМІШУВАЧ FLAT З ЧОТИРМА ОТВОРАМИ ДЛЯ ВАННИ

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070120 FL 026.00 ЗМІШУВАЧ FLAT З ЧОТИРМА ОТВОРАМИ ДЛЯ ВАННИ 15 007

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.