Youtube Instagram

Меблі, Умивальники і WC

WC сидіння Classic Slim

WC сидіння Classic Slim

Розроблено для максимального комфорту та практичних переваг. Система SoftClose робить використання ще більш приємним. Своєю формою гармонує з широкою концепцією для ванних кімнат Classic.


Серія Аксесуари

На сьогоднішній день санітарна кераміка є надвитонченими і комплексними рішеннями, що полегшують її використання і роблять його приємнішим. Саме тому до самостійних WC і біде RAVAK ми пропонуємо широкий асортимент аксесуарів, а саме: сидіння для унітазів, панелі управління в двох дизайнах, що ідеально поєднуються з обладнанням ванної кімнати або інсталяції для підвісних унітазів для різних типів стін. Таким чином, від одного виробника Ви отримаєте все, що необхідно для Вашої ванної кімнати.

Технічна інформація

  • розміри (д x ш x в): 360 x 445 x 51 мм
  • матеріал: твердий пластик
  • колір: білий
  • гарантія: 3 роки

Надзвичайно тонке сидіння унітазу Classic Slim виготовлено з міцного білого пластику і оснащене системою SoftClose. Антибактеріальна композиція сидіння зменшує ріст бактерій, за рахунок включення сполуки срібла. Призначене для WC Classic RimOff.
Виріб пристосований однойменній концепції, яка містить декілька ванн, умивальників, змішувачів та меблі для ванної кімнати. Ванна кімната, як і WC може бути обладнана в одному стилі.

3 роки гарантіїКонцепції
WC сидіння Classic Slim

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X01673 WC сидіння Classic Slim 2 754

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування