Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

WC сидіння Classic Slim

WC сидіння Classic Slim

Розроблено для максимального комфорту та практичних переваг. Система SoftClose робить використання ще більш приємним. Своєю формою гармонує з широкою концепцією для ванних кімнат Classic.


Серія Аксесуари

На сьогоднішній день санітарна кераміка є надвитонченими і комплексними рішеннями, що полегшують її використання і роблять його приємнішим. Тому, крім WC та біде RAVAK, ми також пропонуємо широкий вибір аксесуарів, не тільки сидіння для WC, а й панелі управління декількох кольорів й дизайнів, які ідеально підходять до обладнання для ванних кімнат або інсталяційних модулів для різних типів стін. Таким чином, від одного виробника Ви отримаєте все, що необхідно для Вашої ванної кімнати.

Технічна інформація

  • розміри (д x ш x в): 360 x 453 x 19 мм
  • матеріал: твердий пластик
  • колір: білий
  • гарантія: 3 роки

Надзвичайно тонке сидіння унітазу Classic Slim виготовлено з міцного білого пластику і оснащене системою SoftClose. Антибактеріальна композиція сидіння зменшує ріст бактерій, за рахунок включення сполуки срібла. Призначене для WC Classic RimOff.
Виріб пристосований однойменній концепції, яка містить декілька ванн, умивальників, змішувачів та меблі для ванної кімнати. Ванна кімната, як і WC може бути обладнана в одному стилі.

3 роки гарантіїКонцепції
WC сидіння Classic Slim

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X01673 360 x 453 x 19 WC сидіння Classic Slim 3 569

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування