Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

WC Vita RimOff

WC Vita RimOff

WC Vita RimOff має практичні переваги з точки зору гігієни, а також відрізняється сучасним та елегантним дизайном, який ідеально впишеться у будь-яку ванну кімнату чи туалет.

Завдяки своїй простій та чистій формі WC Vita RimOff стане стильним елементом будь-якого інтер'єру. Елегантні лінії цього WC нададуть вашій ванній кімнаті вишуканий та сучасний вигляд. WC ідеально вписується у простір, не відволікаючи уваги.

Технологія ополіскування чаші без класичного обідка дає практичні переваги з точки зору обслуговування та гігієни.


Серія

Чисте рішення WC Chrome полягає в простому стилі без жодних непотрібних деталей і в перевіреній і ефективній системі зливу води. Завдяки підвісному механізму WC Chrome за гігієною туалетних і ванних кімнат стежити набагато легше. Прихований монтаж WC не порушує чистий і цілісний дизайн. Підвісний WC Chrome оснащений відповідним сидінням з кришкою з практичним уповільнюючим механізмом опускання, т.з. SoftClose.

Розширення концепції д/ванних кімнат до досконалості
WC Chrome по своєму дизайну відповідає іншим виробам широкої концепції, що дає Вам можливість і у ванних кімнатах з туалетом зберегти єдиний стиль. Його дизайн настільки сучасний і універсальний, що підійде для інтер'єру будь-якої ванної кімнати.

Жодних видимих гвинтів і важкодоступних місць
Не псує загальний зовнішній вигляд, полегшує прибирання важко доступних місць на зовнішній стороні чаші унітазу, де часто утворюється бруд.

Все для легкого прибирання
Підвісна система чаші унітазу полегшує прибирання підлоги в туалеті або ванній кімнаті, а перевірена на практиці кругова система зливу води розподіляє воду в необхідні місця, омиваючи усю поверхню чаші унітазу.

Технічна інформація

  • розміри (ш/г/в): 360 х 530 х 350 мм
  • матеріал: тверда кераміка, глазур без необхідності додаткової обробки поверхні
  • RimOff - технологія ополіскування чаші без класичного обідка
  • EasyFix – невидима система кріплення
  • гарантія: 10 років
  • аксесуари, які потрібно придбати: сидіння для WC Vita slim або монтажні модулі змиву та панелі керування

RimOff – технологія ополіскування чаші без класичного обідка
WC Vita RimOff пропонує чистий та гігієнічний простір. У чаші без обідка для ополіскування не може накопичуватися бруд. Завдяки продуманій внутрішній формі гарантується його ідеальне ополіскування. Це ідеальне рішення для тих, хто надає великого значення ідеальній чистоті, гігієні та простоті обслуговування. WC спроєктований таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт й душевний спокій, знаючи, що він завжди ідеально чистий.

EasyFix – невидима система кріплення
Ми замінили традиційні способи кріплення WC, що містять видимі елементи кріплення на інноваційну систему прихованого кріплення EasyFix, де унітаз кріпиться зверху через отвори для сидіння. Однією з його основних переваг є естетика, оскільки більше жодних видимих гвинтів чи кріпильних елементів не порушуватиме загальний вигляд вашого WC. Зовні унітазу також немає важкодоступних місць, що зводить до мінімуму можливість осідання бруду та бактерій. Підвісна система WC полегшує прибирання підлоги під ним.

Для WC рекомендуємо придбати інсталяційний модуль змиву, панель керування та сидіння, оснащене системою уповільнення SoftClose – сидіння для WC Vita slim. Сидіння легко знімається, а простір під ним ідеально очищається.

RAVAK рекомендує:

  • для вибору правильної комбінації інсталяційного модуля та підвісного WC типу RimOff зверніться до свого постачальника (продавця).
  • неправильна комбінація може вплинути на злив води з бака з можливим перетіканням над краєм унітаза.
  • рекомендується використовувати WC з технологією RimOff з модулем RAVAK або модулями з регулюванням зливання води на 4,5 л.
10 років гарантії
WC Vita RimOff

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X01860 360 x 530 x 350 WC Vita RimOff Білий 13 005 10 404
X01861 364 x 450 x 51 WC сидіння Vita slim Біле 3 375 2 700

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.