Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Змішувач прихованого монтажу Chrome II, з автоматичним перемикачем, для R-box

Змішувач прихованого монтажу Chrome II з перемикачем для R-box

CR II 065.00CR.O2.RB070 / CR II 065.20BL.O2.RB070
Приємна динаміка овальних форм. Змішувач Chrome II відбиває сучасні тенденції дизайну ванних кімнат. Технічне рішення, вбудоване у стіну, чиста краса на поверхні для вашого задоволення щодня. Оберете змішувачі в традиційному хромованому або модному чорному дизайні?


Серія Скрытого монтажа

Змішувачі прихованого монтажу з перемикачем призначені для душових кабін з фіксованою і ручною лійками або для ванн з наповненням переливом і можливістю приймання душу. Якщо Ваш вибір зупинився на змішувачі прихованого монтажу з перемикачем, тоді Вам необхідно оснастити ванну наповненням переливом, включаючи стік. Перемикач у ванні служить для переходу від наповнення переливом до душу лійкою. У душовій кабіні він виконує функцію перемикача фіксований душ/ручний душ. Керамічний картридж має діаметр 35 мм. Існує вбудовуваний механізм R-box для змішувачів прихованого монтажу. На відміну від класичних змішувачів прихованого монтажу установка R-box і можлива заміна верхньої частини набагато легші. Змішувачі прихованого монтажу Chrome II підходять як для ванн Chrome, так і для інших ванн і душових кабін RAVAK. 

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
  • виконання: двоходовий, з перемикачем, без вбудованого механізму – призначений для R-box RB 070.50
  • колірне виконання:
    • CR: chrome - хром
    • BL: black - чорний
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до ванн (заповнення переливом і вивід для ручного душу) або душових кабін, що мають фіксований і ручний душ
  • аксесуари, які можна придбати окремо: R-box RB 070.50, лійка та інші аксесуари у тому ж кольоровому виконанні

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо змішувачі Chrome II комбінувати з іншими виробами концепції Chrome та аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome.
Вбудовуваний механізм для змішувачів прихованого монтажу R-box RB 070.50 не входить у комплектацію змішувача, його треба докупити окремо. R-box містить матеріал для кріплення до стіни, але не містить підключення до води та інші водоінсталяційні матеріали. R-box за допомогою пластикової декоративної заглушки внутрішнього корпусу змішувача забезпечує повну функціональність водопровідної системи навіть при демонтажі верхньої частини змішувача. За допомогою цієї заглушки можна випустити повітря з водопровідної системи, не зупиняючи при цьому воду. R-box має чітко позначену верхню частину для правильної установки змішувача.

5 років гарантіїКонцепціїRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Змішувач прихованого монтажу Chrome II, з автоматичним перемикачем, для R-box

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X070454 CR II 065.00CR.O2.RB070 Змішувач прихованого монтажу, 2-сторонній з корпусом, хром 5 289
X070466 CR II 065.20BL.O2.RB070 Змішувач прихованого монтажу, 2-сторонній з корпусом, чорний 6 235
X070052 Вбудовуваний механізм R-box RB 070.50 3 655

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування