Youtube Instagram

Змішувачі

CR 025.00

Водоcпад - змішувач для ванни Chrome

CR 025.00 Освіжіть Ваші сили, наповнивши ванну за допомогою змішувача водоспад. Оригінальне поєднання практичних і естетичних функцій створює від водоспаду на ванні винятковий ефект. Увімкнувши змішувач водоспад, у Вас є можливість спостерігати, як освіжаючий водяний струмінь зливається з досконалою красою металевої арматури, і вода поступово наповнюється живильною енергією.


Серія

Енергія водної стихії

Освіжіть Ваші сили, наповнивши ванну за допомогою змішувача водоспаду. Оригінальне поєднання практичних і естетичних функцій створює від водоспаду на ванні винятковий ефект. Включивши змішувач водоспад, у Вас є можливість спостерігати, як освіжаючий водяний струмінь зливається з досконалою красою металевої арматури, і вода поступово наповнюється живильною енергією.

Водоспади/змішувачі для ванни

Незрівняні враження

Візуальне і слухове сприйняття при заповненні ванни водоспадом викличе у Вас лише приємні і незабутні враження.


Водоспади/змішувачі для ванни

У дизайні ванни

Залежно від дизайну ванни Ви можете вибрати відповідний змішувач для ванни, який з естетичної точки зору жодним чином не порушить цілісність керамічної плитки на стіні.


Водоспади/змішувачі для ванни

Перемикання ванна/душ

Вам подобається наповнення ванни водоспадом, але Ви також любите приймати душ і не хочете від нього відмовлятися? Це і не обов'язково, адже змішувачі водоспади оснащені перемикачем з режимом душу.

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
  • виконання: з лійкою. Змішувачі для ванни встановлюються на ванну з достатньою шириною і прямизною верхнього борту - на 3,4 або 5 отворів.
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить для ванн: Gentiana, NewDay, Rosa, Rosa II, Rosa 95, LoveStory II, Asymmetric, Formy 01, Formy 01 Slim, City, City Slim, Freedom W

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо змішувачі Chrome комбінувати з іншими виробами концепції Chrome та аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome.

5 років гарантіїКонцепціїEasyClean (душові лійки)Ravak Cleaner ChromeSoftMoveМеталеве виконання
CR 025.00

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070073 Змішувач для ванни водоспад CR 025.00 11 866

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.