Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

Змішувач прихованого монтажу Classic з перемикачем

Змішувач прихованого монтажу Classic з перемикачем

CL 061.00

Легкий дизайн змішувачів прихованого монтажу Classic дозволяє перевершити інші ванні приналежності і надійно служити як у ванній, так і в душовій кабіні. Елегантні тонкі форми корпусу відповідають назві концепції Classic, яка включає в себе ванну, умивальник і меблі.

.


Серія Classic

Стрункі і елегантні

Елегантні форми змішувача, маючи чітко виділену рівну верхню поверхню, чудово доповнюють тонкі лінії ванн і умивальників серії Classic. Нові практичні деталі відповідають усім вимогам сучасної естетики.

Vodovodní baterie Classic

Комплексний асортимент

Пропозиція включає в себе змішувачі для умивальника, біде, ванни, душу та раковини, як в класичному настінному варіанті, так і прихованого монтажу.


Vodovodní baterie Classic

Гармонія стилю 

Змішувачі Classic доповнюють інші вироби з однойменної концепції для ванних кімнат, котра містить ванни, умивальники, меблі та змішувачі. Усі вироби об'єднує єдиний естетичний принцип.


Vodovodní baterie Classic

Гарантована якість

Керамічний картридж пройшов випробування на мінімум тридцятирічний термін служби. Будьте впевнені, завдяки п'ятирічній гарантії, яку ми надаємо, змішувач Classic стане Вашим надійним супутником на довгі роки.

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, кераміка
  • підходить: для ванни Classic або для ванни (із заповненням через перелив, з можливістю прийняття душу) або для душових кабін з фіксованим верхнім душем та лійкою ручного душу
  • виконання: з переключателем
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до ванни Classic, іншим ванн RAVAK, а також до душових куточків з двома виходами під воду.

Форма змішувача легко повторює форму ванни Classic. Для комплексного вирішення і дизайну ванної концепції, рекомендуємо змішувачі Classic поєднувати з іншими продуктами концепції Classic і аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome.

5 років гарантіїКонцепціїRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Змішувач прихованого монтажу Classic з перемикачем

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X070086 CL 061.00 Змішувач прихованого монтажу з перемикачем 4 945

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.