Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Тумба під умивальник SD Natural 800

Тумба під умивальник SD Natural 800

Ідеальне доповнення до умивальника Natural. Вміщує в себе 2 відділення, де можливо сховати все необхідне. Металеві елементи з довічною гарантією.


Серія Natural

Елегантні меблі в поєднанні з литими мармуровими умивальниками, які підходять для кожної сучасної ванної кімнати. Кількість варіантів розмірів, а також можливість комбінації верхнього та внутрішнього простору робить концепцію доступною для широкого застосування.

Меблі для ванної кімнати Natural

Простір для власних комбінацій

Меблі для ванної кімнати Natural містять вироби з висувними ящиками, які вміщають достатньо приладдя для ванної кімнати. На поверхнях можете зберігати найнеобхідніші для Вас речі. Меблі завжди додадуть простору індивідуальний шарм.


Меблі для ванної кімнати Natural

З'єднання з умивальником

Меблі Natural ми з'єднали з умивальником, щоб Вам було легше робити вибір при покупці. Разом вони підходять по дизайну та практичні у використанні.


Меблі для ванної кімнати Natural

Варіанти розмірів

Незалежно від розміру ванної кімнати, Ви можете обрати розмір меблів Natural, якій підійде саме для Вашої ванної кімнати. Від класичної ширини 50 см, зручної 80 см, до дуже широкої - 120 см під подвійний умивальник, де дві людини можуть умиватися без проблем.

Технічна інформація

  • розміри (шxгxв): 80 x 45 x 45 см
  • матеріал: MDF
  • доступний колір: білий глянець
  • гарантія: 5 років

Тумба під умивальник SD Natural 800 призначена під умивальник Natural 800. Оснащена двома ящиками з великим простором для речей. Постачається у зібраному вигляді, включаючи монтажний набір (гвинти, завіси, пробки). Тумба монтується на стіну. Для цілісного дизайну ванної кімнати рекомендуємо тумбу під умивальник SD Natural 800 комбінувати з іншими виробами концепції Natural (умивальником Natural 800, дзеркалом Natural 800, пеналом SB Natural закритим, пеналом SB Natural відкритим) та іншими виробами RAVAK.

5 років гарантіїПросочення від вологи
Тумба під умивальник SD Natural 800

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X000001052 800 x 450 x 450 SD Natural 800 біла 18 963

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування