Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

10° Free Змішувач прихованого монтажу ванна/душ з перемикачем

Змішувач прихованого монтажу ванна/душ 10° Free з перемикачем

TD F 061.00
Арматура встановленого на стіні змішувача злегка нахилена на 10° у напрямку до користувача, що робить управління ним ще зручнішим, дизайн ще більш "зустрічним", а задоволення від користування змішувачем ще більшим. Новинка з дизайном гладкої поверхні важеля управління.


Серія Скрытого монтажа

Змішувачі прихованого монтажу 10° Free призначені для ванни і душу, з і без перемикача, залежно від Ваших вимог. У ванні перемикач служить для вибору режимів заповнення переливом/душ. У душовій кабіні - для вибору режимів  фіксований/ручний душ. 
Серія 10° Free пропонує гладкий дизайн поверхні важеля управління.

Змішувач розташований на стіні під кутом 10° у напрямі до руки. Це дозволяє з комфортом маніпулювати його важелем, який зовсім не заважає під час купання.

Аби полегшити установку до змішувачів прихованого монтажу 10° Free ми пропонуємо вбудовуваний механізм R-box. На відміну від класичних змішувачів прихованого монтажу установка і можлива заміна верхньої частини набагато простіші. Змішувач оснащений пластиковим повітряним клапаном для випуску надмірного повітря з водопровідної мережі без необхідності вимикання води. 

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
  • виконання: з перемикачем, з вбудованим механізмом прихованого монтажу - не призначений для R-box
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до ванн (заповнення переливом і вивід для ручного душу) або душових кабін, що мають фіксований і ручний душ

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо змішувачі 10° Free комбінувати з іншими виробами концепції 10° та аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome.

5 років гарантіїКонцепціїEasySwitchRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
10° Free Змішувач прихованого монтажу ванна/душ з перемикачем

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X070134 TD F 061.00 Змішувач прихованого монтажу з перемикачем 6 930 5 544
X070156 TD F 061.20 Змішувач прихованого монтажу з перемикачем, чорний 8 775 7 020

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.