Youtube Instagram

Про нас

Підкреслити красу облицювання підлоги в душі Вам допоможе душовий канал

Дата: 20.1.2016

Під час приймання душу Ви віддаєте перевагу прямому контакту з природною красою керамічної підлоги? Або ж у вас встановлена атипова душова кабіна, куди звичайний піддон не вписується і Вам потрібне безступінчасте рішення душового простору? Все просто - перед укладанням плитки в душовій кабіні встановіть якісний душовий канал, і усі питання будуть вирішені.

Чому душові канали RAVAK?

 • Ванна кімната стане ще елегантнішою - стильний душовий канал, виконаний з нержавіючої сталі з полірованою поверхнею, прекрасно поєднується з іншими аксесуарами ванної кімнати, а завдяки вбудовуванню в керамічну плитку дозволяє створити цілісну поверхню підлоги.
 • Максимальне відведення води з великої площі - канали ідеальні навіть для невеликих ніш, але, головним чином, для великих душових кабін або атипових душових просторів. Завдяки їх розмірам від 30 см до 105 см забезпечують максимальне відведення води з великої площі душового простору.
 • Без проблем забезпечують високий об'єм зливу - (до 60 л/хв)
 • Мають завжди доступний і легко обслуговуваний сифон - забруднення легко видаляються і без використання хімії
 • Подвійний сифон - захищає канал від перевантаження водою під час приймання душу, і завжди гарантує достатній її злив.
 • Низька монтажна висота (вже від 75 мм у пластикових душових каналів) - в основному при реконструкції, а зокрема, панельних ванних кімнат, де необхідно враховувати товщину підлоги і, як правило, необхідно використовувати максимально низький душовий канал.

RAVAK пропонує душові канали власного дизайну, який поєднується, наприклад, і з найповнішою концепцією д/ванних кімнат Chrome (нержавіючий душовий канал Chrome). Це дозволяє Вам облаштувати погоджену до найдрібніших деталей ванну кімнату. Для каналів характерне виконання з нержавіючої сталі (нержавіючі душові канали Chrome і Runway), на які RAVAK надає 25 років гарантії. Також в асортимент входить пластиковий душовий канал Zebra з нержавіючою решіткою, який, передусім, підходить для ремонтів ванних кімнат у панельних будинках.На що треба звернути увагу при установці душового каналу?

Лише за допомогою ідеального поєднання душової кабіни, каналу, керамічної плитки і високого рівня виконуваних робіт Ви отримаєте надійну функціональну ванну кімнату, яка надасть усі необхідні умови для повсякденного її використання.

Перед початком робіт:

 1. Перевірте підлогу

  Запросіть будівельного фахівця. Тільки він грамотно вирішить, чи відповідає конструкція Вашої підлоги усім вимогам для установки душового каналу. У панельних будинках може статися, що установка душового каналу не рекомендується, оскільки для цього необхідна мінімальна будівельна висота. RAVAK на цю вимогу реагує висотою своїх душових каналів від 75 мм. Нижчі канали можуть зіткнутися з порушенням висоти гідрозасува, стандарт якої передбачає 50 мм. Ще одне питання для кваліфікованої оцінки - це склад конструкції підлоги.

 2. Правильний вибір виробу
  Душовий канал обирайте згідно з наступними критеріями:
  1. Пропускна спроможність (поєднання з душем, гідромасажною панеллю, верхнім душем). Одинарні сифони з меншою витратою повільніше пропускають воду і в просторі душової кабіни збиратиметься вода. У подвійних сифонів така проблема не виникає..
  2. Сфера застосування (приватні квартири, будинки, громадські приміщення).
  3. Періодичність використання (котедж, дача, робочий душ, ванна кімната, сауна, басейн) - для нечастого використання більше підходить, наприклад, душовий трап з безводним або комбінованим гідрозасувом, для басейнів виберіть спеціальний матеріал.
  4. Місце розташування (монтуються в підлогу біля стіни, або при вході в душову кабіну).
  5. Надійність сифона (сифон розроблений спеціально для душових каналів і має бути міцно сполучений з гідрозасувом. Не вибирайте душові канали, в яких використовується сифон для піддону. Вони не з’єднані з нержавіючим каналом, не захищені або можуть бути захищені недостатньо).

  Вищезгадана інформація допоможе Вам легше прийняти рішення, який об'єм зливу повинен забезпечувати Ваш душовий канал, і чи досить буде зупинити свій вибір на пластиковому виконанні, або все ж віддати перевагу нержавіючій сталі. Безумовно, Вам окупиться душовий канал від виробника душових кабін. Лише так Ви можете бути впевнені, що робите правильний вибір і купуєте виріб від професіоналів з великим досвідом в області виробництва ванних кімнат.

  Душова кабіна повинна мати досить високу порогову планку. Ми рекомендуємо не менше 10 мм.

  Керамічна плитка повинна мати швидше середні або невеликі розміри, які полегшать акуратний ухил 2% у напрямі стоку. Перевагою невеликих розмірів також є підвищене протиковзання, за рахунок великої кількості швів.

 3. Добре підготуйте підлогу
  Установка каналу спричиняє за собою укладання основи з бетону, гідроізоляцію, укладання плитки та ін. Точно дотримуйтеся інструкції з монтажу виробу. Візьміть до уваги, що товщина плитки плюс клей плюс гідроізоляція разом повинні співпадати з висотою краю каналу. Для досягнення правильного результату використовуйте самоклеючу гідроізоляційну стрічку, як перехід між ізоляцією у ванній кімнаті і каналом, які є складниками виробів RAVAK.

Вашу нову модель душового каналазнайдете на: http://www.ravak.ua/uk/dushevye-kanaly