Instagram Pinterest Youtube Telegram

Концепція Classic II

Класичні лінії та скромний мінімалізм

Ванна з надійними прямокутними формами та відповідні до неї умивальники, з меблями призначені для позачасової ванної кімнати.

 

Рекомендовані складові концепції Classic II

Концепция Classic

Практична ванна в класичній формі

Витончені борти ванни Classic II не забирають більше внутрішнього простору, ніж це необхідно. Ванна забезпечує максимум місця для приймання ванни та душу. Приймання душу полегшують прямі стінки та плоске дно. І ванна з класичними формами може бути максимально практичною..


Концепция Classic

Безліч компонентів

Концепція Classic II налічує безліч високопрактичних елементів для будь-якої ванної кімнати. На додаток до стандартних умивальників пропонуються ще подвійні умивальники, незамінні у великих сім'ях. Можливості концепції не закінчуються у ванній кімнаті, оскільки мініумивальники, що входять до неї, і шафки під них по стилю та практичності ідеально впишуться і до будь-якої туалетної кімнати.


Концепция Classic

Широкий колірний вибір меблів для ванних кімнат

Класичні форми меблів ідеально поєднуються з корпусами різних кольорів. Дверцята представлені лише у білому глянцевому кольорі, до яких передбачені корпуси таких самих кольорів: espresso, StripOnyx, береза, білий.