Youtube Instagram

Про нас

Гідромасажні панелі RAVAK – доступна у будь-який час релаксація

Дата: 1.2.2016

У 2016 році RAVAK вводить у свій асортимент дві нові моделі гідромасажних панелей, які, завдяки приємній ціні, дають можливість насолодитися гідромасажем у душі ширшому колу клієнтів. Кожна з представлених моделей має нові практичні переваги.

Гідромасажні панелі є оптимальним варіантом для можливої у будь-який час релаксації. Вони завжди доступні, дають моментальний ефект, можуть встановлюватися у вже готову душову кабіну. Піднімають звичайний душ на абсолютно новий рівень.


Hydromasážní panely RAVAK - kdykoli dostupná relaxaceГідромасажна панель JetLight
Є оптимальним поєднанням тонкого корпусу, який, швидше, нагадує традиційну душову штангу, аніж гідромасажну панель і ефективних гідромасажних функцій. Її алюмінієвий корпус, виготовлений з матеріалу, перевіреного роками при виробництві незношуваних профілів для душових кабін, оснащений чотирма регульованими форсунками і поворотним верхнім і ручним душем. Змішувач, обладнаний регулятором температури, забезпечить Вам безпеку і можливість повністю зосередитися на приємних враженнях від приймання душу.

Hydromasážní panely RAVAK - kdykoli dostupná relaxaceГідромасажна панель JetPure
Мінімалістичний нержавіючий корпус панелі оснащений блоком управління, термозмішувачем і ручним душем, розташованими збоку, що не забирає зайвий простір у душовій кабіні. Компактний корпус панелі вміщує на собі три зони форсунок і верхній душ. У нижній частині панелі знаходиться впускна форсунка, що забезпечує інтенсивний потік води і є дуже практичною з точки зору поточної роботи у будинку (наповнення відра водою для миття підлоги та ін.).