Youtube Instagram

Про нас

Душова кабіна MATRIX - стиль, котрий говорить сам за себе

Дата: 1.2.2016

Sprchový kout MATRIX - styl, který mluví sám za sebeРяд розсувних душових кабін RAVAK у 2016 році поповнила розкішна душова кабіна Matrix, яка є найелегантнішим і найпрактичнішим рішенням з асортименту розсувних душових кабін не лише цієї марки, але й усього ринку з обладнанням для ванних кімнат. Йдеться про незамінну форму душової кабіни з використанням найкращих матеріалів (поєднання 8/6 мм безпечного скла і металу). Для її дизайну характерні прямі плоскі лінії і форма паралелограма (квадрат на декоративній накладці, прямокутник на ручці, квадратна або прямокутна форма самої душової кабіни).

    Основним баченням компанії RAVAK при розробці нової серії душових кабін стала конструкція елегантної, якісної і практичної душової кабіни з мінімальним використанням пластмасових матеріалів. Оскільки бачення вдалося успішно утілити в життя, на ринку з'явилася нова душова кабіна Matrix з системою розсувних дверей, конструкція якої складається з компонентів першокласної якості - добротного алюмінію, суцільнометалевих сполучних матеріалів і несучих хромованих елементів.

Sprchový kout MATRIX - styl, který mluví sám za sebe    Конструкція виконана з 8 міліметрового безпечного скла, обробленого засобом AntiCalc, який служить в якості захисного шару від ушкодження скла водним каменем. Розсувна система двоелементних дверей працює за рахунок коліщаток діаметром 20 мм і нержавіючих підшипників, що рухаються в пазах, і не вимагають жодного додаткового догляду. Цей механізм запобігає заїданню і перекосу рухливих частин, і гарантує безперебійний і тихий хід розсувних дверей. Душові двері, завдяки розсувному механізму, не займають зайвий простір у ванній кімнаті, не набридають, і вода з них не стікає на підлогу, як це буває у кабін з петлями. Душова кабіна Matrix підкреслить красу Вашої керамічної підлогової плитки, оскільки виконана без стандартного нижнього профілю, який зазвичай відволікає увагу. Профіль замінений пороговою планкою з фіксуючими направляючими.

    Розкішний стиль душової кабіни Matrix ще більше підкреслить нержавіючий душовий канал, який пропонує Ravak у різних розмірах і дизайнерських рішеннях. Душова кабіна Matrix ідеально поєднується з сучасними квадратними ваннами, такими як, наприклад, окремо стояча Freedom R, або класична прямокутна ванна FORMY. Має три різні виконання профілю (білий, сатин, полірований алюміній) і дозволяє встановлювати себе в комбінації з нерухомою стінкою в квадратному або прямокутному просторі, або ж розташувати як окремі двоелементні розсувні двері у душовій ніші.