Youtube Instagram

Про нас

Змішувачі до умивальників на стільницю - надають простір для самостійних рішень

Дата: 1.2.2016

У 2016 році RAVAK презентує своїм покупцям новинку - умивальники Formy, призначені для розміщення на стільницю. З ними утворюють одне ціле оновлені змішувачі і стільниці до умивальників.

Vodovodní baterie k umyvadlům na desku - poskytují prostor pro vlastní rozhodování    Умивальники з концепції Formy представлені в двох варіантах (Formy 01, Formy 02), при цьому їх загальна перевага - це максимальна просторість, яка контрастує з їх тонкими бортами і легкістю сприйняття. Розгулятися на умивальникахтакож дозволяють стільниці, на які, власне кажучи, і розміщуються умивальники. Міцна дизайнерська стільниця "L", представлена в трьох варіантах колірного виконання, має ефектні форми, систему прихованого монтажу на стіну і просвердлені отвори під умивальник. Універсальна стільниця "I", виконана в трьох варіантах колірного виконання (білий лакований, шпон дубовий, шпон горіха), дозволяє Вам самому прийняти рішення, в якому місці краще встановити умивальник - поставляється без просвердленого отвору і кріпиться до стіни на звичайні кронштейни, що входять у комплектацію виробу. Матеріал обох типів стільниць глибоко імпрегнований за допомогою власної технології АМТ (AntiMoistureTreatment), яка забезпечує водостійкість виробу навіть у місцях з підвищеною вологістю. Дві з трьох стільниць виготовлені з натурального шпону, ретельно покритого лаком, який, окрім ефектного зовнішнього вигляду, витримує в місцях, що вимагають підвищеної уваги.

Vodovodní baterie k umyvadlům na desku - poskytují prostor pro vlastní rozhodování    Умивальники на стільницю вимагають відповідні собі змішувачі, і відкривають користувачеві безліч варіантів, куди їх можна розмістити. RAVAK знову представляє зручний високий з нахилом змішувач TD 015.00 з концепції 10°. Має висоту 333 мм, злегка нахилений до руки, завдяки гнучкому аератору вода стікатиме безпосередньо в стік, при цьому, надмірно не розбризкуючись навкруги. У дизайні популярної сучасної концепції Chrome був також нещодавно представлений високий змішувач Chrome CR 015.00, призначений також для умивальників на стільницю. Висота цих змішувачів дозволяє зручно наповнювати водою високі вази або великі відра, також дозволяє швидко вимити волосся прямо в умивальнику.