Youtube Instagram

Зберігання речей у ванній: три практичних ідеї

Дата: 18.12.2020

Зазвичай ванна кімната – один з найменших просторів в оселі, а наповнити її є чим завжди – тут і рушники, і засоби гігієни, і халати, і різні дрібниці. Ми розповімо, як з легкістю організувати місця для зберігання усіх цих речей.


bathroom furniture
1. Стільниці під умивальники

Як показує практика, стільниця істотно розширює простір навколо умивальника. Тепер тут вистачить місця для невеликих предметів, які завжди хочеться тримати на виду і під руками. Та й ванна кімната з таким рішенням одразу набуває нового вигляду – більш трендового та сучасного. Ravak виготовляє стільниці зі шпону, який спеціальним чином обробляють для максимальної стійкості до вологого середовища. Тому не хвилюйтеся, ці вироби міцні та довговічні.

formy

2. Стільниця під умивальник з місцем для речей
Це надзвичайно функціональний та зручний продукт дизайнерської думки. Адже за рахунок продуманої конструкції виникає великий простір для зберігання речей як поряд з умивальником, так і всередині ящиків в нижній частині. Також під умивальником можна обладнати і відкриті полиці, куди поставити плетені кошики для косметики, дрібних засобів гігієни, фену, а також запасу рушників. Однак є речі, для зберігання яких більше підійде закрита або прихована зона, – наприклад, мийні засоби. В такому разі полиці можуть бути обладнані всередині підвісної тумбочки.

natural

3. Пенали та шафи
Це справжня знахідка для малогабаритних ванних кімнат. Має сенс зробити дверцята шаф з дзеркальною, глянцевою та світлою поверхнею. Такий хід допоможе вам візуально розширити простір, а кімната стане світлішою. При наявності вікна поверхні гратимуть роль пасток для світла. До речі, вдалим рішенням будуть і стелажі або відкриті бічні тумби, які можна комбінувати з закритою тумбою під умивальник. Всі ці варіанти допоможуть зберігати речі на своїх місцях та в порядку. 

Корисний лайфхак: Для цілісного дизайну ванної кімнати рекомендуємо комбінувати вироби з одних і тих же концепцій RAVAK. Вони спеціально продумані та найкраще пасуватимуть один до одного.