Youtube Instagram

Ідеальна душова кабіна: яка вона?

Дата: 5.2.2021

У виробництві душових кабін ми застосували досвід, накопичений за декілька десятиліть чесної праці, та розробили кілька принципово різних моделей. Їх поєднує вишуканість, практичність і надійність. А от у чому вони різняться і як обрати ідеальний варіант – розказуємо далі. 

brilliantФорма
Наразі в асортименті Ravak є 11 основних серій душових кабін. В кожній серії ви можете знайти як напівкруглі, так і кутові душові кабіни. Вважається, що напівкруглі кабіни підійдуть для менших ванних кімнат, адже відсутність у конструкції прямого кута економить простір. 

Кількість елементів
Якщо розглядати класичні моделі душових кабін, то вони складаються з кількох скляних елементів. Наприклад, в моделі Brilliant – дві стінки та одні двері, а в Supernova – аж шість рівних вітражів. 

blix slim

Спосіб з’єднання елементів та безпека
Елементи між собою поєднуються спеціальним профілем, або ж хромованими петлями. Звичайно, це впливає на візуальні характеристики конструкції. Так, виріб з меншою кількістю елементів та профілю виглядатиме прозоріше та лаконічніше – жодних зайвих деталей! Однак для безпеки експлуатації й товщина скла у такій моделі має бути більшою – 6-8 мм. В той час як у багатоелементній моделі достатньо буде і 3 мм. Враження легкості та повітряності простору здатна передавати й товщина профілю душової кабіни. Ідеальні пропорції шукайте, наприклад, в серії Blix Slim.

chromeДушові двері
Сучасні душові двері – настільки функціональна річ, що дозволяє отримати душовий простір, оптимальний саме за вашими параметрами. Наприклад, якщо геометрія кімнати передбачає нішу для душу, ви можете обмежитися встановленням одно- або двоелементних душових дверей. В асортименті Ravak є варіанти душових дверей, що будуть ідеальні для установки в нішах шириною від 80 до 120 см.
А от скомбінувавши двоє душових дверей, можливо створити квадратну або прямокутну душову кабіну необхідного планування з входом до 125 см. Та як показав досвід, комфортніше приймання душу забезпечує саме прямокутний варіант душової кабіни. Душові двері можна використати з нерухомою стінкою. 

supernova

Спосіб відкривання

Душові двері можуть відкриватися у традиційний спосіб, або ж роз’їжджатися. Вважається, що розсувні двері економлять простір, не втручаючись у простір кімнати, а залишкова вода не стікає на підлогу, тим самим зменшує ризик ковзання. Проте тут варто орієнтуватися на власні звички та особливості саме вашої ванної кімнати. 
Система зливу
Класика жанру – душові кабіни, що встановлюються на піддони з акрилу або литого мармуру. Сучасні піддони спеціально мають низьку висоту, яка створює безбар'єрний вхід у душову кабіну. Плоске дно дозволяє укласти піддон на підлогу або ж навіть вмонтувати його у рівень з підлогою. Це не порушує естетики кімнати, проте й функціональності не заважає. Якщо ж ви віддаєте свою перевагу природній красі каменю чи керамічної плитки, тоді варто замислитися про монтаж душового каналу. До кожної душові кабіни з асортименту Ravak є рекомендації щодо можливості встановлення як на піддон, так і з душовим каналом.

walk in

Можливість входу 

У цьому сенсі також є з чого обирати. Крім звичайних моделей з бічним входом, є моделі з кутовим входом, а також моделі системи Walk-In. Здається, це варіант з найбільш мінімалістичним дизайном та просто чудовою функціональністю. По-перше, ця конструкція здатна адаптуватися до будь-яких розмірів ванної кімнати, а по-друге, забезпечує вхід як з однієї сторони, так і надає повну свободу можливості входу з обох сторін. 

Сподіваємося, що тепер вам буде трохи легше визначитися з потрібною саме вам моделлю душової кабіни. А щоб відповісти на додаткові запитання та допомогти зробити найкращий вибір, на вас завжди чекають наші консультанти у брендових салонах та  магазинах RAVAK.