Youtube Instagram

Ванна кімната в спальні: особливості FORMY

Дата: 11.3.2021

Ідея розмістити ванну в спальні встигла полюбитися сучасними архітекторами. Вони її досить часто обирають для створення ексклюзивного і дуже атмосферного приватного простору. З концепціями FORMY від RAVAK це їм легко вдається!

Як можна здогадатися з назви, в основі FORMY 1 і FORMY 2 – прості форми, мінімалізм та елегантність. В цих концепціях небагато елементів, при цьому є все необхідне для того, щоб облаштувати повноцінний релакс-простір на території спальні. При відкритому плануванні ванна буде знаходитись в одній кімнаті з ліжком, але для більшої інтимності можна її частково відокремити перегородкою зі скла, ширмою або ж простінком. Отже, які елементи є в концепціях? 

formy 01Ванни

У FORMY 1 домінує чітка геометрія – рівні лінії та симетрія. Але якщо поглянути на ванну з цієї концепції, то побачимо, що один борт у неї ширший за інший – це зроблено для надання виробу більшої практичності. Ви отримуєте додатковий простір – отже більше комфорту і свободи! У концепції FORMY 2 геометрія ванни має натяк на заокругленість ліній, легкий прогин, що візуально надає інтер’єру динаміки та нового вигляду. 

formy 02Зручно, що в обох концепціях є можливість індивідуального завершення оздоблення ванни відповідно до загальної стилістики кімнати. Облицювати керамікою, деревом, штучним каменем, або ж використати передню і бічну панелі білого кольору – обирайте будь-який варіант! 

formy 01Умивальники

Ще однією складовою обох концепцій FORMY є умивальники. Вони максимально просторі та зручні для миття рук. На практиці дивує те, як великі розміри виробів контрастують з їх неймовірною легкістю та тонкими стінками. Звичайно, найкраще обраний умивальник поєднувати з ванною з однойменної концепції, адже тоді вони матимуть узгоджену форму – прямокутну чи заокруглену, але також можлива і взаємна комбінація. 

Стільниці

Особливістю умивальників FORMY є те, що вони призначені для встановлення на стільницю. Так дизайнери піклувалися про додатковий простір для ваших речей. Але особливу увагу вони зосередили на технологічних характеристиках поверхні стільниці – вона має спеціальне просочення для максимальної стійкості до вологого середовища, та вкрита кількома шарами лаку, стійкого до зношування. Ви можете бути впевнені у міцності та довговічності стільниці, та сфокусуватися на виборі її форми, кольору та матеріалу виконання. 

concept formyМеблі

Доповненням до основних елементів обох концепцій є меблі – тумба під умивальник, пенал, а також дзеркалоТумба FORMY сконструйована за формою стільниці під умивальник, та оснащена двома ящиками. Така комбінація створює горизонтально продуману форму з великим простором для зберігання як поряд з умивальником, так і всередині ящиків. Якщо ж ви потребуєте додаткового організованого місця для зберігання, варто встановити пенал зі скляними полицями. Він має легку форму та не буде виглядати громіздким. І тумба, і пенал виготовляються з високоякісного вологостійкого матеріалу, поверхня якого відштовхує бруд і проста у догляді. Для створення цілісного комплекту меблів вам потрібно буде лише обрати вид покриття меблів – білий глянцевий лак або варіант шпону (дуб або горіх). 

Вам потрібна професійна консультація щодо інших особливостей і параметрів виробів з концепцій FORMY від RAVAK? Зверніться до менеджерів наших брендових салонів. Чекатимемо!