Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Пенал SB Formy

Пенал SB Formy

Розкішний елемент меблів для концепцій Formy I та Formy II. Пенал зі скляними полицями забезпечує чудове місце для зберігання та доповнює загальний вигляд ванної кімнати. Його тонкі легкі форми не обтяжують ванну кімнату. Ліва і право конструкція корпусу, відкриття та закриття натиском руки.


Серія Formy

Ідеальний спосіб поєднання умивальника на стільницю з місцем для речей

Меблі для ванної кімнати Formy розширює асортимент сетів Formy 01 та Formy 02, які приваблюють любителів класичних форм у новому прояві. Сьогодні умивальники на стільниці є безумовним трендом.

Меблі для ванної кімнати Formy

Простір

Меблі Formy сконструйовані за формою стільниці під умивальник шириною 80/100/120 см, під якою дизайнер Kryštof Nosál розмістив два ящики. Виникає горизонтально продумана форма з великим простором для зберігання як зверху умивальника, так і всередині ящиків.


Меблі для ванної кімнати Formy

Легкість

Попри універсальність і внутрішній обсяг, меблі Formy не виглядають масивно, та не обтяжують ванну кімнату. Покриття - білий глянцевий лак, варіант шпону (дуб або горіх) привносить у ванну кімнату природну красу натурального матеріалу.


Меблі для ванної кімнати Formy

Поєднання

Меблі Formy прекрасно підходять для умивальників однойменної концепції. Виготовлені з високоякісного вологостійкого матеріалу, поверхня якого відштовхує бруд і гарантує легке очищення. Formy пропонують виключно просторі внутрішні ящики з рівними краями. Перевагою також є стільниця, на якій можна розмістити необмежену кількість речей.

Технічна інформація

  • розміри (шxгxв): 46 x 27 x 160 см
  • матеріал: MDF
  • тип: виріб, що обертається
  • доступний колір: лакований білий або шпон в декору дуб, горіх
  • гарантія: 5 років

Пенал SB Formy зі скляними поличками. Постачається у білому глянцевому кольорі або декоративному шпоні горіх або дуб. Поставляється у зібраному вигляді. Для цілісного дизайну ванної кімнати рекомендуємо пенал SB Formy комбінувати з іншими виробами концепції Formy I або Formy II та іншими виробами RAVAK.

5 років гарантіїКонцепціїL/R варіант 180°Просочення від вологи
Пенал SB Formy

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X000001260 460 x 270 x 1600 SB Formy 460 білий (виріб, що обертається) 16 469
X000001261 SB Formy 460 дуб (виріб, що обертається) 30 229
X000001262 SB Formy 460 горіх (виріб, що обертається) 30 530 21 371

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування