Youtube Instagram Telegram

Технології, що зберігають воду

Дата: 6.5.2021

Один з найпростіших проявів економічного та відповідального ставлення до витрат води вдома – встановлення спеціального водозберігаючого обладнання, повний спектр якого представлено й в асортименті RAVAK.

wc classicВодозберігаючі системи змиву

Якщо ви плануєте використовувати унітаз підвісного або пристінного кріплення, рекомендуємо встановити також панель управління з функцією подвійного змиву. Так ви кожен раз зможете самостійно вибирати обсяг води, що витрачається при змиві. Для цього ви натискаєте, відповідно, більшу або меншу клавішу на панелі управління змивом. Користуючись зменшеним об'ємом змиву (4,5 л) за можливості, ви здивуєтеся, наскільки відчутним буде скорочення вашого водоспоживання.

Водозберігаючі термостати

10 freeТермостатичний змішувач створений для того, щоб підтримувати постійну температуру води навіть при зміні тиску в системі, і таким чином забезпечити ту температуру води, яка вам потрібна. Для цього вам достатньо лише повернути спеціальний регулятор. Через те, що необхідна температура регулюється автоматично, термостат ефективно обмежує кількість втраченої води, яка була б марно витрачена під час «ручного» регулювання необхідної температури.

Водозберігаюче душове обладнання

Ще більше насолоджуватися водою, скорочуючи при цьому її витрати – це можливо завдяки технології AIR, яка забезпечує автоматичне надходження повітря в душову лійку, і тим самим економить споживання води. Щобільше, збагачені повітрям краплі стають помітно легшими та м'якшими, а це посилює ваші приємні відчуття під час купання. Отже, з технологією AIR ви не тільки отримуєте більше задоволення від прийняття душу, а й скорочуєте витрати води. 


Бережіть цінні ресурси та насолоджуйтеся комфортом при користуванні водою разом з RAVAK!