Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Біде Uni Chrome

Біде Uni Chrome

Чисте рішення дизайну складається з простого стилю, не турбуючи зайвими деталями. Його зовнішній вигляд доповнює асортимент продукції Uni Chrome та підходить для розміщення з WC Uni Chrome. Завдяки настінному монтажу, схоже як у WC, полегшує повсякденну гігієну на підлозі у ванній або туалетній кімнаті. Без ребер і складок, де бруд може осісти. Для гармонійного вигляду ванної або туалетної кімнати можна доповнити іншими продуктами концепції Chrome.


Серія

Так само як ми піклуємося про свої руки, миючи їх щодня в цілях гігієни і приємних відчуттів, ми можемо піклуватися і про інтимні частини тіла. Відчувши на собі переваги біде у ванній кімнаті, Ви вже ніколи не зможете від нього відмовитися.

Розширення концепції д/ванних кімнат до досконалості
Підвісне біде Chrome по своєму дизайну відповідає іншим виробам широкої концепції, що дає Вам можливість і у ванних кімнатах з туалетом зберегти єдиний стиль. Його дизайн настільки сучасний і універсальний, що підійде для інтер'єру будь-якої ванної кімнати.

Прихований монтаж
Не псує загальний зовнішній вигляд, полегшує прибирання важко доступних місць на зовнішній стороні чаші унітазу, де часто утворюється бруд.

Підвісна система
Полегшує прибирання підлоги у ванній кімнаті.

Технічна інформація

  • гарантія: 10 років
  • Біде Uni Chrome 360 х 510 х 290 мм
  • Підвісна система полегшує прибирання ванної кімнати.
  • Прихований монтаж не псує зовнішній вигляд.
10 років гарантіїКонцепції
Біде Uni Chrome

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X01517 360 x 510 x 290 Біде Uni Chrome підвісний, Білий 11 205 8 964
X01560 Сіфон для біде DN 40 495,- 396,00

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.