Instagram Pinterest Youtube Telegram

Сприятливий вплив гідротерапії і релаксації

Вода утворює 70 % поверхні нашої планети і приблизно стільки ж рідини знаходиться в людському тілі. Життя на Землі розпочалося з води, тому вона є одним з найважливіших елементів життя людини. В утробі матері ми знаходимося у воді. Вода - це невід'ємна частина нашого повсякденного життя. Ми воду п'ємо, використовуємо в цілях особистої гігієни і релаксації. Вода є не лише основною умовою нашого життя, але може бути і важливим джерелом задоволення.

Ванна з гідромасажною системою сповнить теплу воду енергією і приведе її в рух із заданою  інтенсивністю. Ефект від гідротерапії  - сприятливий вплив і релаксація : зігріває, поліпшує кровообіг, омолоджує  і тонізує шкіру, розслабляє. Гідромасаж знімає стрес, гармонізує думки, підвищує фізіологічні функції нашого організму. В цілому забезпечує ідеальний відпочинок тілу і думкам.

Після 20-хвилинного масажу, вийшовши з ванни рекомендується ще близько 30 хвилин спокійно полежати.

Гідромасаж не підходить для людей, що страждають деякими кардіоваскулярними і шкірними захворюваннями, вагітних жінок і осіб, які перебувають під впливом алкоголю або інших наркотичних речовин. Обережними мають бути і люди, що страждають від остеопорозу.