Youtube Instagram

Меблі, Умивальники і WC

Подвійний умивальник Chrome 1200

Подвійний умивальник Chrome 1200

Красивий і практичний. Подвійний умивальник дозволить уникнути вранішньої черги до ванної кімнати, особливо у великих сім'ях. Він встановлюється окремо на стіну або комбінується з шафкою SD Chrome.

Серія Chrome

Приречені на гармонію

Умивальники Chrome ніколи не набридають, адже прямі лінії і округлі внутрішні форми миючого простору утворюють ідеальну гармонію. Десятки погоджених по дизайну елементів концепції Chrome додають нові голоси в симфонію краси у Вашій ванній кімнаті.

умивальники Chrome

Матеріал на Ваш вибір

Умивальники Chrome доступні в двох різних матеріалах і пов'язаних з ними дизайнах. Поціновувачам класичної краси ми пропонуємо першокласну кераміку, що відрізняється високою міцністю і витривалістю, втіленими в округлих формах, які повторюють також меблі з ефектними закругленими краями. Прибічникам же сучасних матеріалів ми представляємо литий мармур - футуристичний матеріал, що блискуче підкреслює точну обробку граней і ідеально рівних поверхонь. Це ж безпосередність в чистому вигляді!


умивальники Chrome

Обширність концепції

Умивальники відносяться до найширшої концепції д/ванних кімнат Chrome, що налічує понад п'ятдесят погоджених по дизайну виробів для усієї ванної кімнати і WC.


умивальники Chrome

Безліч варіантів

Умивальники Chrome гармоніюють з будь-якою ванною кімнатою. У їх асортименті представлені великі подвійні умивальники, класичні умивальники (два розміри) і витончені мініумивальники, найчастіше використовувані в туалетних кімнатах.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г): 120 x 49 см
  • матеріал: композитний - лита суміш доломіту і смоли
  • перелив: так, можливість прихованого переливу
  • отвір під змішувач: 35 мм x 2
  • шафка під умивальник: так
  • аксесуари: зливи для умивальника, сифони, змішувачі, шафка, дзеркало

Подвійний умивальник Chrome є складником найширшої концепції для ванних кімнат на ринку. У комплектацію умивальника без (видимого) переливу входить набір для умивальника з прихованим переливом у виконанні хром. Подвійний умивальник Chrome можна доповнити шафкою під умивальник Chrome або встановити на стіну. Монтажний набір (з'єднуючі дюбелі, гвинти і т.д.) і кришка переливу входять у комплектацію виробу.

Подвійний умивальник Chrome 1200

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
XJG01112000 1200 x 490 Подвійний умивальник Chrome 1200 white з переливом 361,00 e-shop
XJG01212000 Подвійний умивальник Chrome 1200 white без переливу 474,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.