Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Шафка під подвійний умивальник SD 1200

Шафка під подвійний умивальник SD Chrome 1200

Практична конструкція внутрішнього простору шафки дозволяє зберігати порядок серед речей. Подвійним умивальником одночасно можуть користуватися дві людини, а шафка без проблем може помістити в собі усю необхідну косметику і приладдя для ванної кімнати. Шафка обладнана двома високими ящиками (40 см).


Серія Chrome

Пропрацьований стиль

Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Chrome спроектовані дизайнером таким чином, щоб могли поєднуватися з усіма розмірами і типами однойменних умивальників. Об'єднуючим елементом залишається чистий стиль і безкомпромісна якість використовуваних матеріалів.

Шафки і дзеркала д/ванних кімнатChrome

Безліч розмірів

Асортимент шафокChrome налічує декілька варіантів виробів: великі шафки під подвійні умивальники, шафки до трьох розмірів класичних умивальників і шафки під мініумивальники, що економлять простір, останні призначені в першу чергу для WC. Chrome служить скрізь, де потрібна чистота і порядок.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнатChrome

Професійна обробка

Шафки під умивальники і бічні пенали Chrome виготовлені з ретельно обробленого матеріалу, що дозволяє їх використати у ванних кімнатах з високим рівнем вологи. Вони оснащені високоякісними металевими елементами. Усі шафки мають практичну конструкцію внутрішнього простору для зберігання будь-якого приладдя.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнатChrome

Два варіанти виконання

Оскільки серія Chrome представлена двома різними дизайнами умивальників (керамічні/з литого мармуру), шафки повинні ідеально їм відповідати. 

Технічна інформація

  • розміри (ш x г x в): 120 x 49 x 47 см
  • матеріал: імпрегнована плита ДСП та МДФ
  • колірне виконання корпусу: білий глянець
  • виконання ящика: білий глянець
  • гарантія: 5 років

Шафка з двома високими ящиками з простором для речей заввишки 40 см. В правій частині шафки є вбудований низький висувний ящик, у лівій частині - високий ящик з простором для речей заввишки 40 см. Водночас просвердлені отвори для додаткового монтажу низького ящика, який можна докупити окремо або вільно переставити з правої частини до лівої. Дверцята представлені тільки у білому глянцевому кольорі, корпус же згідно вибраної колірної комбінації. Корпус поставляється в зібраному вигляді, включаючи монтажний набір (болти, петлі, заглушки) і ручки. Шафка встановлюється прямо на стіну, не можна використати ніжки.

5 років гарантіїКонцепціїПросочення від вологи
Шафка під подвійний умивальник SD 1200

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X000000536 1200 x 490 x 470 SD 1200 Chrome білий/білий 44 100 35 280

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування