Youtube Instagram

Меблі, Умивальники і WC

Інсталяція для біде II

Інсталяційний модуль для біде II/1120

Універсальний інсталяційний модуль для установки підвісних біде. Інсталяція підходить для всіх типів установок, включаючи монтування до гіпсокартонної конструкцію. Гарантоване навантаження 400 кг. Регульовані висувні ніжки, відстань між виходами холодної та гарячої води 55-145 мм. Інсталяційний модуль робить монтаж біде дуже легким.


Серія Аксесуари

На сьогоднішній день санітарна кераміка є надвитонченими і комплексними рішеннями, що полегшують її використання і роблять його приємнішим. Саме тому до самостійних WC і біде RAVAK ми пропонуємо широкий асортимент аксесуарів, а саме: сидіння для унітазів, панелі управління в двох дизайнах, що ідеально поєднуються з обладнанням ванної кімнати або інсталяції для підвісних унітазів для різних типів стін. Таким чином, від одного виробника Ви отримаєте все, що необхідно для Вашої ванної кімнати.

Технічна інформація

  • розміри: 510 x 115 - 195 x 1120 мм
  • гарантія: 10 років (на фіксовані частини консоль, бочок і тд.), 3 років (на знімні частини)

Інсталяційний модуль для біде призначений для настінного біде Uni Chrome з кроком підключення 180 або 230 мм. Для установки перед несучою стіною або в конструкції з гіпсокартону.

10 років гарантії3 роки гарантіїКонцепції
Інсталяція для біде II

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна     
X01704 Інсталяційний модуль для біде II 4 726 3 781

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування

Аксесуари на вибір