Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Інсталяція W II для установки підвісного унітазу

Інсталяція для установки підвісного унітазу W II

Основний модуль до підвісних унітазів для монтажу на стіну з подальшим облицюванням. Підходить для ремонту ванних кімнат.


Серія Аксесуари

На сьогоднішній день санітарна кераміка є надвитонченими і комплексними рішеннями, що полегшують її використання і роблять його приємнішим. Саме тому до самостійних WC і біде RAVAK ми пропонуємо широкий асортимент аксесуарів, а саме: сидіння для унітазів, панелі управління в двох дизайнах, що ідеально поєднуються з обладнанням ванної кімнати або інсталяції для підвісних унітазів для різних типів стін. Таким чином, від одного виробника Ви отримаєте все, що необхідно для Вашої ванної кімнати.

Технічна інформація

  • розміри: 592 x 145 - 220 x 1062 мм
  • матеріал: метал, пластик
  • гарантія: 10 років (на фіксовані частини консоль, бочок і тд.), 3 років (на знімні частини)

Базова інсталяція для установки підвісних WC з кроком з'єднання 180 або 230 мм призначена для облицювання та обшивки. Також підходить для ремонту ванної кімнати. Міцна конструкція інсталяції забезпечує високу навантажувальну здатність й ізольована від конденсації. Частиною продукту є ізоляційна плита для WC. Місткість бака складає 9 літрів. Економічний регульований подвійний злив. Маленький злив може бути встановлений у діапазоні 2,5-3,5 л. Заповнення водою майже не чути. Інсталяцію можна доповнити панеллю управління.

10 років гарантії3 роки гарантії
Інсталяція W II для установки підвісного унітазу

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна     
X01702 592 x 145 - 220 x 1062 мм WC модуль W II /1000 стіна 6 426 5 141

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.