Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Інсталяція W II для установки підвісного унітазу

Інсталяція для установки підвісного унітазу W II

Основний модуль до підвісних унітазів для монтажу на стіну з подальшим облицюванням. Підходить для ремонту ванних кімнат.


Серія Аксесуари

На сьогоднішній день санітарна кераміка є надвитонченими і комплексними рішеннями, що полегшують її використання і роблять його приємнішим. Тому, крім WC та біде RAVAK, ми також пропонуємо широкий вибір аксесуарів, не тільки сидіння для WC, а й панелі управління декількох кольорів й дизайнів, які ідеально підходять до обладнання для ванних кімнат або інсталяційних модулів для різних типів стін. Таким чином, від одного виробника Ви отримаєте все, що необхідно для Вашої ванної кімнати.

Технічна інформація

  • розміри: 592 x 145 - 220 x 1062 мм
  • матеріал: метал, пластик
  • гарантія: 10 років (на фіксовані частини консоль, бочок і тд.), 3 років (на знімні частини)

Базова інсталяція для установки підвісних WC з кроком з'єднання 180 або 230 мм призначена для облицювання та обшивки. Також підходить для ремонту ванної кімнати. Міцна конструкція інсталяції забезпечує високу навантажувальну здатність й ізольована від конденсації. Частиною продукту є ізоляційна плита для WC. Місткість бака складає 9 літрів. Економічний регульований подвійний злив. Маленький злив може бути встановлений у діапазоні 2,5-3,5 л. Заповнення водою майже не чути. Інсталяцію можна доповнити панеллю управління.

10 років гарантії3 роки гарантії
Інсталяція W II для установки підвісного унітазу

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна зі знижкою -20%     
X01702 592 x 145 - 220 x 1062 мм WC модуль W II /1000 стіна 6 825 5 460

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.