Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

WC Classic RimOff

WC Classic RimOff

За допомогою технології, яка тримає чашу дійсно чистою в дизайні ідеально пристосовані до концепції Classic. WC Classic RimOff не має обідок, цим самим усуває ризик накопичення бруду. В унітазі без обідка не створюється жодних недоступних укриттів, унітаз ідеально гладкий та чистий, а бруду нема до чого прикріпитись. Спеціальна конструкція дозволяє сполоснути унітаз простим потоком води без необхідності очищення. Таким чином, вони є ідеальним рішенням для тих, хто дбає про ідеальну чистоту, гігієну та легке обслуговування. Дизайн WC Classic RimOff адаптований стилю однойменної концепції, яка включає кілька ванн, умивальників, змішувачіві меблів для ванної кімнати. І ванну кімнату, як і WC можете мати обладнану в одному стилі. Цікавою особливістю WC Classic є його приємно легке встановлення, так звана система click. Унітаз достатньо просто надіти на стрижні в стіні, вони його безпечно зафіксують і залишається їх тільки затягнути, що не вимагає одночасного притримування важкого масивного шматка кераміки.


Серія

Чисте рішення WC Chrome полягає в простому стилі без жодних непотрібних деталей і в перевіреній і ефективній системі зливу води. Завдяки підвісному механізму WC Chrome за гігієною туалетних і ванних кімнат стежити набагато легше. Прихований монтаж WC не порушує чистий і цілісний дизайн. Підвісний WC Chrome оснащений відповідним сидінням з кришкою з практичним уповільнюючим механізмом опускання, т.з. SoftClose.

Розширення концепції д/ванних кімнат до досконалості
WC Chrome по своєму дизайну відповідає іншим виробам широкої концепції, що дає Вам можливість і у ванних кімнатах з туалетом зберегти єдиний стиль. Його дизайн настільки сучасний і універсальний, що підійде для інтер'єру будь-якої ванної кімнати.

Жодних видимих гвинтів і важкодоступних місць
Не псує загальний зовнішній вигляд, полегшує прибирання важко доступних місць на зовнішній стороні чаші унітазу, де часто утворюється бруд.

Все для легкого прибирання
Підвісна система чаші унітазу полегшує прибирання підлоги в туалеті або ванній кімнаті, а перевірена на практиці кругова система зливу води розподіляє воду в необхідні місця, омиваючи усю поверхню чаші унітазу.

Технічна інформація

  • розміри (д x ш x в): 370 x 515 x 330 мм
  • матеріал: тверда кераміка, глазур без необхідності додаткової обробки
  • прихована система кріплення
  • гарантія: 10 років
  • Додаткові аксесуари: WC сидіння Classic або WC сидіння Classic Slim, інсталяція для установки підвісного унітаза, панель управління

Для WC ми рекомендуємо придбати інсталяцію для установки підвісного унітаза, панель управління та сидіння обладнане системою SoftClose – WC сидіння Classic або WC сидіння Classic Slim. WC Classic RimOff яка дозволяє легко зняти сидіння та ідеально очистити простір під ним.
Дизайн WC Classic RimOff пристосований однойменній концепції, яка містить декілька ванн, умивальників, змішувачів та меблі для ванної кімнати. Ванна кімната, як і WC може бути обладнана в одному стилі.

 

10 років гарантіїКонцепції
WC Classic RimOff

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X01671 370 x 515 x 330 WC Classic RimOff 11 653
X01672 WC сидіння Classic 3 182
X01673 WC сидіння Classic Slim 3 569

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.