Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Меблі для ванних кімнат Balance

Керамічний умивальник і сучасні меблі - дві половини успіху будь-якої ванної кімнати

Модельний ряд Balance дозволяє зібрати власний набір меблів для ванної кімнати відповідно до індивідуальних вимог, кількості місця для зберігання, а також вибрати тип умивальника, що вбудовується в тумбу або для стільниці. Елементом дизайну підвісних тумб є значні фрезеровані вирізи на передніх поверхнях, які також служать ручками.

Koupelnový nábytek Blanace

Кераміка

Меблі для ванної кімнати Balance дозволяє вибрати один з двох типів умивальників, будь то умивальник Balance, вбудований у тумбу, або одна з моделей, що підходять для установки на стільницю (наприклад, Uni або Uni Slim). Обидва типи умивальників виготовлені з міцної кераміки, яка являє собою ідеальне поєднання властивостей традиційного матеріалу, перевіреного сотнями років і вічного дизайну.


Koupelnový nábytek Blanace

Приховані та відкриті поверхні для зберігання

Серія меблів Balance має дві товарні групи. Вона підійде як любителям прихованих місць для зберігання речей, так і для тих хто вважає за краще умивальник з тумбою, в якій знаходяться ящики. Також підійде любителям відкритих зон зберігання, які найкраще створювати, розміщуючи умивальник на стільниці.


Koupelnový nábytek Blanace

Варіативність

Комбінації зі стільниць (60, 80, 120 см), підвісних тумб і керамічних умивальників дозволяють досягти самих різних рішень. Їх головна перевага - це простір для прихованого зберігання речей в висувних ящиках, доповнений зоною зберігання навколо умивальника, плюс можливість установки металевого кронштейна для рушників.