Instagram Pinterest Youtube Telegram

Миття рук, як відвідування галереї

Умивальники Yard

Більше про виріб

Мініумивальник Chrome 400

Мініумивальник Chrome 400

Мініумивальник з найбільшої концепції д/ванних кімнат Chrome впишеться навіть в найменший простір. Його можна окремо встановити на стіну, доповнити шафкою або тримачем д/рушників.


Серія Chrome

Приречені на гармонію

Умивальники Chrome ніколи не набридають, адже прямі лінії і округлі внутрішні форми миючого простору утворюють ідеальну гармонію. Десятки погоджених по дизайну елементів концепції Chrome додають нові голоси в симфонію краси у Вашій ванній кімнаті.

умивальники Chrome

Матеріал на Ваш вибір

Умивальники Chrome доступні в двох різних матеріалах і пов'язаних з ними дизайнах. Поціновувачам класичної краси ми пропонуємо першокласну кераміку, що відрізняється високою міцністю і витривалістю, втіленими в округлих формах, які повторюють також меблі з ефектними закругленими краями. Прибічникам же сучасних матеріалів ми представляємо литий мармур - футуристичний матеріал, що блискуче підкреслює точну обробку граней і ідеально рівних поверхонь. Це ж безпосередність в чистому вигляді!


умивальники Chrome

Обширність концепції

Умивальники відносяться до найширшої концепції д/ванних кімнат Chrome, що налічує понад п'ятдесят погоджених по дизайну виробів для усієї ванної кімнати і WC.


умивальники Chrome

Безліч варіантів

Умивальники Chrome гармоніюють з будь-якою ванною кімнатою. У їх асортименті представлені великі подвійні умивальники, класичні умивальники (два розміри) і витончені мініумивальники, найчастіше використовувані в туалетних кімнатах.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г): 40 x 22 см
  • матеріал: композитний - лита суміш доломіту і смоли
  • типове виконання: виріб, що обертається (L/R)
  • перелив: ні
  • отвір під змішувач: 35 мм
  • шафка під умивальник: так
  • Додаткові аксесуари: фіксований злив для умивальника, сифони, змішувачі, шафка, тримач для рушників Chrome
  • гарантія: 5 років

Мініумивальник Chrome є складником найширшої концепції для ванних кімнат на ринку. Є без переливу - необхідно використати нерухомий вилив для умивальника. Мініумивальник Chrome можна доповнити шафкою під мініумивальник Chrome або встановити на стіну. Монтажний набір (з'єднуючі дюбелі, гвинти і т.д.) і кришка переливу входять у комплектацію виробу.

5 років гарантіїКонцепції
Мініумивальник Chrome 400

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
XJGL1100000 400 x 220 Умивальник Chrome L Білий з отвором 5 895 4 716
XJGP1100000 Умивальник Chrome R Білий з отвором 5 895 4 716

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.