Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Пенал SB Rosa II з ручками

SB Rosa II з ручками

Пенал для ванної кімнати допоможе утримувати в порядку все, чим Ви користуєтеся у ванній кімнаті. Скляні полички надають сучасний зовнішній вигляд і за ними легко доглядати. Завдяки повороту дверей при монтуванні, шафку можна відкривати зі зручного для Вас боку.


Серія Rosa

Для універсального використання

Округлі лінії меблів і умивальників Rosa повторюють форму ванни з однойменної концепції Rosa. Їх взаємне поєднання у ванній кімнаті економить місце і утворює гармонійне одне ціле. Великий вибір моделей дозволяє використати їх у будь-якій ванній кімнаті.

Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Широкий асортимент

Меблі Rosa є цілісною пропозицією відповідно до будь-яких вимог покупців. Об'єднуючим елементом шафок д/ванних кімнат служать округлі лінії, що копіюють передню панель умивальників. Розміри шафок, дзеркал і умивальників розроблені таким чином, що можуть взаємно комбінуватися.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Зручне відкривання

Глянсові білі шафи пропонують багато місця для зберігання. Двері та повністю висувні ящики оснащені системою повільного закривання та новими ручками для зручності.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Продуманий дизайн

Меблі для ванних кімнат Rosa ідеально повторюють лінії ванни з однойменної концепції і синергічно підкреслюють загальний вигляд ванної кімнати. Кути і форми концепції Rosa гармонійно співіснують один з одним і максимально економлять простір у ванній кімнаті.

Технічна інформація

  • розміри (шxгхв): 305 x 350 x 1535
  • матеріал: вологостійка ДСП і МДФ
  • колір корпусу: білий глянець
  • колір фасаду: білий глянець
  • гарантія: 5 років

Пенал SB Rosa II із двома дверцятами, оснащеними ручкою, у виконанні білий глянець. Поворотом виробу отримаєте лівий або правий варіант відкривання дверцят. Фасад пеналу білого кольору, з можливістю вибору кольору корпусу. Пенал поставляється в зібраному вигляді. Для цілісного рішення і узгодженого дизайну ванної кімнати, ми рекомендуємо комбінувати пенал з меблями і аксесуарами Rosa, а також з іншими виробами RAVAK.

5 років гарантіїКонцепціїПросочення від вологи
Пенал SB Rosa II з ручками

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X000001496 305 x 350 x 1535 SB 350 Rosa II з ручками, білий/білий 21 870 17 496

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування