Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Полиця Slim S

Полиця Slim S

Полиця Slim S - це дизайнерський аксесуар для сучасної ванної кімнати. Підходить для створення місця для зберігання в душовій кабіні, над ванною, біля умивальника тощо. Комбінуючи кілька частин, ви створите набір, що вражатиме з додатковою зоною для зберігання всього необхідного для розміщення у ванній кімнаті.


Серія

Розкіш та універсальність

Настінні полиці Slim - це дизайнерський аксесуар для сучасної ванної кімнати. Чорні та матові полиці мають характерну хромовану передню панель. Вони дозволяють доповнити ванну кімнату до найдрібніших деталей за допомогою змішувачів та інших аксесуарів для ванної кімнати. Прямі та кутові полиці підходять для створення місця для зберігання речей в душовій кабіні, над ванною, біля умивальника і т. д.

Koupelnové poličky Slim

Професійний виробничий процес

Виготовлені з високоякісного металу. Рівна поверхня полиці перфорована, щоб вода не залишалася на поверхні, але при цьому забезпечувала стійкість розміщених предметів.


Koupelnové poličky Slim

Варіативність

Поєднанням декількох частин, ви створите дивовижний набір з додатковим місцем для зберігання всього, що вам потрібно розмістити у ванній кімнаті.


Koupelnové poličky Slim

Практичні гачки

На рівній полиці з обох сторін вирізаний практичний гачок для підвішування мочалки. Нижній гачок прикріплений до середини полки, на якому втримається навіть важчий предмет, наприклад, фен. На кутовий полиці ви знайдете три нижніх гачки.

Технічна інформація

  • розмір: 278 x 103 x 22 мм
  • матеріал: анодований алюміній та хромована латунь
  • колірне виконання: чорний/хром, сатин/хром
  • спосіб кріплення: свердлінням
  • гарантія: 5 років


Пряма поверхня полиці перфорована, щоб вода не залишалась на поверхні, але все ж забезпечувала стійкість розміщеним предметам. З боків полиці є практичні гачки для підвішування мочалки або рушника. Посередині полиці прикріплений нижній гачок, який витримає навіть важчий предмет, наприклад бритву. Поєднавши дві або більше полиці, ви досягнете ефективного комплекту з додатковою зоною зберігання. Ми рекомендуємо поєднувати з кутовою полицею Slim C. Рекомендуємо використовувати RAVAK Cleaner Chrome для зовнішнього очищення. Кріплення на два дюбелі. Крок гвинтів - 200 мм.

5 років гарантіїRavak Cleaner Chrome
Полиця Slim S

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X07P575 278 x 103 x 22 мм Полиця Slim S, чорний/хром 3 690 2 952
X07P577 Полиця Slim S, сатин/хром 3 555 2 844
X07P649 Полиця Slim S,Чорний/Чорний 3 060 2 448
X07P651 Полиця Slim S, Білий/Білий 2 745 2 196

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.