Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Шафка під подвійний умивальник SD Classic II 1300

Шафка під подвійний умивальник SD Classic II 1300

Тумба надає додаткову практичну цінність високофункціональному та цікавому подвійному умивальнику Classic II. Вона поділена на два високі ящики (40 см). У правій частині вбудовано другий ящик для дрібниць. З точки зору дизайну, доповнює концепцію Classic II, що підходить для оснащення всієї ванної кімнати з ідеєю практичності та стриманого мінімалізму.


Серія Classic II

Класика у кращому значенні цього слова

У меблях д/ванних кімнат Classic II дизайнер утілив ідею простоти і практичності в їх сутнісній формі. Скромні зовнішні лінії підкреслює акуратна овальна ручка в стилі мінімалізму.

Koupelnový nábytek Classic II

Великий розмірний ряд

Модельний ряд Classic II представлений як мініумивальниками, які підходять в першу чергу для WC, так і подвійними умивальниками для усієї сім'ї. До усіх умивальників пропонуються відповідні шафки різних стилів і розмірів.


Koupelnový nábytek Classic II

Продумана внутрішня структура

Кожна модель шафки Classic II виконана таким чином, щоб могла забезпечувати якомога більше місця для зберігання, але при цьому не займати надто багато місця в самій ванній кімнаті. Найбільша шафка під подвійний умивальник оснащена низьким ящиком з перегородками для дрібних речей.


Koupelnový nábytek Classic II

Колірне виконання на вибір

Для того, щоб меблі д/ванних кімнат Classic II могли дійсно гарно виглядати у будь-якій ванній кімнаті, ми розробили два кольори, а саме білий/білий і білий/сірий.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г x в): 130 x 45 x 47 см
  • матеріал: імпрегнована плита ДСП та МДФ
  • кольорі: білий/білий, білий/Сірий
  • гарантія: 5 років

Тумба під подвійний умивальник SD Classic II 1300 призначена для подвійного умивальника Classic II 1300. Вона оснащена двома високими ящиками з великим простором для зберігання висотою 40 см з повним висуванням та плавним закриттям. Крім того, у правій частині тумби є вбудована низька скринька - органайзер з окремою скринькою. Поставляється у зібраному вигляді, в т.ч. монтажний комплект (гвинти, петлі, заглушки). Монтується на стіну. Для комплексного рішення та дизайнерської гармонії ванної кімнати рекомендуємо комбінувати тумбу під умивальник з іншими виробами концепції Classic II.

5 років гарантіїКонцепціїПросочення від вологи
Шафка під подвійний умивальник SD Classic II 1300

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X000001482 1300x450x470 мм SD Classic 1300 білий/білий 42 140
X000001483 SD Classic 1300 білий/Сірий 42 140 29 498

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування