Instagram Pinterest Youtube Telegram

Стічний комплект для ванни із заповненням переливом

Стічний комплект для ванни із заповненням переливом

Зливний комплект для ванни, який оснащений заповненням через перелив та вимагає змішувача прихованого монтажу. Це простий пристрій, з якого ви можете бачити лише коліщатко керування у верхній частині ванни та заглушку внизу. Забезпечує зручне наповнення водою, що "переливається" вздовж стінки ванни.
На ванні немає нічого такого, чим можна було б вдаритися, наприклад (як у класичному змішувачі), вода наповнюється стікаючи по стінці ванни, тому не бризкає й навіть на перший погляд виглядає красиво. Зливні комплекти для ванни з переливним наповненням мають керування зливом за системою Bowden або Click-Clack. Висока якість матеріалів гарантує довгий термін служби.


Серія Стічні комплекти

Жодна ванна не може функціонувати без стічного комплекту. Ця технічна деталь є запорукою того, що ванна прослужить Вам довгі роки. 

Є можливість доповнити ванну стічним комплектом для ванни з переливом в двох варіантах: управління тросиком або системою Click-Clack. Обидва варіанти представлені з/без заповнення переливом.

Усі необхідні для Вас варіанти
Стічні комплекти для ванн RAVAK включають всілякі актуальні для Вас рішення, у тому числі і спеціальний стічний комплект із заповненням переливом.

Технічна інформація

Зливний комплект із заповненням через перелив встановлюється при використанні змішувача прихованого монтажу на ванну. Вода заповнює ванну через перелив, а регулювання відбувається через змішувач прихованого монтажу. Він виготовлений з матеріалів найвищої якості та відрізняються довжиною, механізмом та конструктивним рішенням. У механізмі Боудена верхнє коліщатко й зливна заглушка з'єднані тросом Боудена. Поверніть коліщатко управління, щоб закрити або відкрити зливну заглушку. Використовуючи механізм Click-Clack, натисніть, щоб закрити зливну заглушку, й натисніть ще раз, щоб відкрити її. Набори зливу для ванни із наповненням через перелив довжиною 570 мм або 800 мм можна вибрати з контролем зливу тросом Боудена або натисканням на заглушку Click-Clack. Виріб також містить сифон (гідрозамикач), металеву заглушку сифона й пластикову головку, що наповнює. Регулятор зливу квадратної форми з обробкою поверхні хром. Всі перелічені комплекти зливу для ванни із наповненням через перелив підходять для всіх типів ванн, крім ванн Avocado, BeHappy II, Classic. Комплекти зливу для ванни із наповненням через перелив довжиною 570 мм також не можуть використовуватися для ванн Formy 01 та Formy 02.

3 роки гарантії
Стічний комплект для ванни із заповненням переливом

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X01438 Стічний комплект для ванни хром - заповнення переливом II + сток, керований тросиком 6 165 4 932
X01440 Стічний комплект для ванни хром - заповнення переливом II + сток, керований механізмом Click-Clack 6 480 5 184
X01504 Заповнення переливом для ванн 800 B H/K 6 210 4 968
X01505 Заповнення переливом для ванн 800 C-C H/K 6 615 5 292

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Аксесуари на вибір