Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

Термостатичний змішувач для ванни настінний TE 022.00/150

Термостатичний змішувач для ванни 150 мм

TE 022.00 Постійна температура води. Зуміє підтримати постійну температуру води навіть при різких змінах тиску в трубах, і таким чином забезпечити саме ту температуру води, яка Вам необхідна. Хто хоча б одного разу спробував термостатичний змішувач у дії, від нього вже ніколи не відмовиться.


Серія Termo

Інакше і бути не може

Більше не буде повільних змішувань гарячої і холодної води і неприємних відчуттів від різких перепадів температури під час приймання ванни або душу. Термостатичний змішувач може компенсувати коливання тиску та температури води в трубі, тим самим гарантуючи, що вода завжди буде тієї температури, яку ви встановили.

Термостатичні змішувачі

Безпечно навіть для дітей

Кнопка блокування на регуляторі термостата запобігає ненавмисному запуску води з температурою вище 38°C. Маніпуляції з кнопкою блокування для маленьких дітей є складнішими, тому це виключає ризик опіку.


Термостатичні змішувачі

Економія води та енергії

Необхідна температура встановлена автоматично, і подання води відрегульоване з максимально можливою швидкістю. Термостат ефективно обмежує кількість марно витраченої води під час регулювання необхідної температури.


Термостатичні змішувачі

Запобігання небажаним змінам температури води

У термостатичного змішувача немає важеля, але є спеціальна управляюча головка, захищена від небажаного руху. Виключається можливість, що під час приймання душу Ви зрушите важіль і почне текти гаряча або холодна вода. Зміна температури понад 38°C можлива у будь-який момент простим натисненням блокуючої кнопки.

Технічна інформація

  • міжосьовий розмір змішувача: 150 мм
  • картридж: термостатичний для контролю температури води
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до усіх ванн RAVAK - для постійної температури води при заповненні ванни і прийманні душу у ванні.

Термостатичний змішувач прихованого монтажу можна комбінувати з іншими виробами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome.

5 років гарантіїКрок 150 ммRavak Cleaner ChromeПостійна температураFastReactionЗахист від опіківЕкономіяМеталеве виконання
Термостатичний змішувач для ванни настінний TE 022.00/150

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна зі знижкою -20%     
X070047 Термостатичний змішувач для ванни настінний 150 мм, без лійки, TE 022.00/150 8 200 6 560

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.