Instagram Pinterest Youtube Telegram

Миття рук, як відвідування галереї

Умивальники Yard

Більше про виріб

Умивальник Solo

Умивальник Solo

Виконані таким чином, що забезпечують досить великий мийний простір, а зовнішній вигляд заснований на незвичайному поєднанні ліній і округлих форм, а сучасний матеріал умивальника Solo забезпечує довговічний зовнішній вигляд і функціональність. У ванній кімнаті прекрасно доповнить окремо стоячу ванну Solo.

Нагороди:
Нагороди Solo


Серія Solo

Перевірені форми прямокутника та овалу для нової естетики ванної кімнати

Умивальники, які поєднують в собі перевірені форми прямокутника і овалу для нової естетики ванної кімнати. Можливість комбінувати з окремо стоячою ванною Solo.

Umyvadla Solo

Дизайн концепції Solo

Умивальник створює прекрасний дует з окремо стоячою ванною тієї ж форми, що типово для її візуального кріплення на прямокутній основі, яка розгортається вгору до обідка плавними лініями.


Umyvadla Solo

Можливість комбінацій

Умивальник Solo надає безцінну можливість пограти з простором і задовольнити потреби своїх користувачів. Він підходить для ванної кімнати як для одного, так і для двох, якщо розмістити умивальники на стільницю поруч один з одним, так само, як і стильна ванна може бути для двох. З широкого асортименту змішувачів ви можете легко вибрати відповідну форму і практичну висоту.


Umyvadla Solo

Сучасний матеріал

Литий мармур дозволяє отримувати точно оброблені форми, а також ідеально рівні поверхні, матеріал довговічний, твердий і дуже міцний. Ідеально підходить для виготовлення умивальників.

Нагороди:
Нагороди Solo

Технічна інформація

  • розміри (ш x д х в): 580 x 400 x 140 мм
  • матеріал: лита суміш доломіту та смоли
  • перелив: ні
  • отвір для змішувача: ні
  • стільниця під умивальник: так
  • гарантія: 5 років
  • Додаткові аксесуари: нерухомий злив для умивальника, сифон хром, змішувач, стільниця під умивальник, аксесуари для ванної кімнати

Установка умивальника Solo здійснюється на стільницю під умивальник або на тумбу під умивальник на стільницю SUD 260.01. Не кріпиться до стіни. Умивальник без переливу, тому необхідно використати нерухомий злив. Для умивальника Solo ми рекомендуємо встановити додатковий подовжений хромований змішувач CR 015.00 висотою 311 мм або екстра подовжений змішувач 10 ° TD 015.00 висотою 334 мм.

5 років гарантії
Умивальник Solo

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
XJX01358000 580 x 400 x 140 мм Умивальник SOLO 580 10 755 8 604

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Аксесуари на вибір