Instagram Pinterest Youtube Telegram

Ванна Solo

Ванна Solo

Неймовірна комбінація двох основних геометричних форм створює гармонійне ціле. Прямокутна основа ванни додає візуальну стабільність, овальний верх збільшує відчуття спокою і розслаблення. Ванна Solo привертає увагу своїм видом у стилі мінімалізму і незалежністю простору, але в основному своїм неперевершеним чистим стилем. Прекрасно підійде для спокійної медитації при купанні і для двох. Форма ванни також відповідає формі умивальника на стільницю з литого мармуру, що створює естетично збалансований елемент.
Ванна Solo доступна з переливом і зливною кришкою в хромованому, білий або чорному кольорі для ідеальної гармонії з обраними змішувачами.

Нагороди за ванну Solo:
Ocenění pro vanu Solo

Záruka

Серія

Свобода – це стан душі

Зробіть крок в новий вимір, правила в якому встановлюєте Ви. Розмістіть ванну в просторі і виберіть для приймання ванни ту сторону, якій більше віддаєте перевагу. Не обмежуйте себе. Релаксируйте у окремо стоячих ваннах RAVAK.

Безумовно, окремо стоячі ванни домінують в просторі та окрім комфортного купання викликають нові відчуття і враження. Розташуйте ванну там, де вона виглядатиме максимально ефектно, і насолодіться новою дозою приймання ванни.

Виберіть форму, яка вам більш симпатична, неперевершену комбінацію прямокутника та овалу (Solo), або плавні лінії (Freedom O). Розмістіть ванну там, де вона створить найбільший ефект та насолоджуйтеся новим виміром для купання. Ваша ванна кімната не дозволяє розмістити окремо стоячу ванну? Не переймайтесь, ми маємо для вас ванну Ypsilon Wall, переваги якої найбільш видимі, при розміщенні її до стіни.
Ванну, для розміщення біля стіни Freedom Wall пропонуємо й у варіанті з чорною панеллю.

Окремо стоячі ванни

Новий вимір релаксації

Відчуйте на собі приймання ванни в просторі і насолодіться новими враженнями. Вам ні за що не захочеться її покидати.


Окремо стоячі ванни

Для спільних вражень

Мало яка ванна так підходить для купання удвох, як окремо стояча. Однаковий нахил спинної частини ванни з обох боків, розташований по центру злив нікого не обмежує в рухах, і можливість розташувати ванну де завгодно забезпечать Вам і Вашому партнерові незабутні враження. Кришка переливу та зливу у варіанті хром або чорний.


Окремо стоячі ванни

Добре продуманий ефект

Ванни Freedom Wall та Ypsilon Wall є варіантами ванн, призначених для установки біля стіни, тому вони також підходять для невеликих ванних кімнат. Ширший край біля стіни дозволяє розмістити все необхідне для задоволеного відпочинку. Завдяки чорній панелі ванну Freedom Wall можна легко поєднувати з іншим обладнанням для ванної кімнати.

Технічна інформація

  • розміри: 178 x 80 см
  • матеріал: литий акрил
  • варіант армування: LA – скловолокно
  • об'єм: 310 л, brutto вага: 67 кг
  • виконання: окремо стояча
  • штора для ванни: ні
  • гідромасажна система: ні
  • гарантія: 10 років
  • комплект для зливу води є частиною ванни
  • кришка переливу та зливу: хром / чорний / білий

Ванна не може бути доповнена шторою для ванни. Розподіл води проводитися по підлозі як для зливу, так і для водопостачання для підлогового змішувача. Зливний комплект для ванни (наприклад, перелив, нерухомий злив, сифон, гідрозатвор та опора (ніжки) входять у комплект. Для ванни також доступний підлоговий змішувач Chrome CR 080.00.

10 років гарантіїОб`єм 310 лВага 67 кг
Ванна Solo

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
XC00100025 1780 x 800 Ванна SOLO 1780X800 (кришка переливу та зливу: хром) 103 680 82 944
XC00100036 Ванна SOLO 1780X800 (кришка переливу та зливу: чорний) 105 075 84 060
XC00100050 Ванна SOLO 1780X800 (кришка переливу та зливу: Білий) 105 075 84 060

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.