Instagram Pinterest Youtube Telegram

Миття рук, як відвідування галереї

Умивальники Yard

Більше про виріб

Умивальник Clear 800

Умивальник Clear

  • у розмірі 800 x 380 мм

Умивальник не призначений для окремого монтажу на стіну, можлива лише установка в поєднанні із шафкою.


Серія Clear

Витончені та вишукані

Умивальники Clear наділені тонким шармом і ненав'язливою чарівністю. Їх чисті форми гармонійно поєднуються зі скошеними під 45° краями, фанерною поверхнею з ясена і модними горизонтальними лініями ідеально виготовлених шафок під умивальник. Умивальники Clear не призначені для самостійного використання.

умивальники Clear

Нова форма

Умивальники Clear парять на хвилі останніх тенденцій до горизонтальних ліній, які простираються по стінах ванної кімнати і залишають в ній повітряний і вільний внутрішній простір. Поздовжня орієнтація збільшує комфорт під час миття, для Ваших рук досить вільного місця.


умивальники Clear

Досконала гармонія

Умивальник Clear не пристосований для самостійного монтажу на стіну, але чудово поєднується з однойменною шафкою. Його фанерна поверхня і точно виконані до останнього міліметра грані, які мають скіс 45°, не залишать сумнівів у тому, що Ваша ванна кімната обзавелася унікальною складовою обладнання д/ванних кімнат.


умивальники Clear

Легкість вибору

Умивальник Clear не обтяжить Вас складним завданням, з чим же його можна скомбінувати, оскільки ідеально поєднується з шафкою і разом з нею утворює універсальне одне ціле для ванної кімнати будь-якого стилю.

Технічна інформація

5 років гарантії
Умивальник Clear 800

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
XJJ01180000 800 x 380 Умивальник Clear 800 Білий з отвором 8 514

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.