Instagram Pinterest Youtube Telegram

Ванна 10° Slim

Ванна 10° Slim

Просто ідеально
Велика й зручна ванна має тонкий ефект. Це пов'язано з тим, що дизайнер максимально використав внутрішній простір ванни завдяки її міцності. Бічні грані тонкі, а задня частина має гарний нахил. Ванна має рівне дно й прямі вертикальні бічні стінки. Це ідеальне поєднання для безпечного прийняття душу. Досить доповнити його однією з наших шторок, щоб вода не розбризкувалася.
Slim варіант з тонким верхнім краєм призначений для облицювання. Поєднуючи з іншими продуктами концепції 10°, можна гармонізувати інтер'єр в єдиному стилі.

Záruka

Серія

Ванни з тонким бортом

Також ми пропонуємо найпопулярніші моделі наших прямокутних акрилових ванн з тонким бортом. Так званий slim борт висотою всього 18 мм найкраще розкриває свій потенціал при встановленні в облицьовану стіну.
Якщо ви не хочете облицьовувати ванну плиткою, можна використовувати для ванни City Slim розміром 180 х 80 см передню та бічні панелі (деревноволокниста плита МДФ) в декорі дуб, горіх, сатинове дерево або білий. Для ванни Formy 01 Slim, Formy 02 Slim розміром 180 х 80 см можна придбати передню та бічні панелі з плити МДФ білого кольору.

Slim vany RAVAK

Приголомшливе враження

Ванна з тонким бортом ідеально поєднується з облицюванням і дозволяє створити одне ціле, без переходів, що відволікають. Завдяки вбудовуванню ванни виділяється її внутрішня форма.


Slim vany RAVAK

Корисні переваги

Завдяки облицюванню ванни можна створити додаткові місця для зберігання по краях, які завжди будуть корисними.


Slim vany RAVAK

Свобода вибору

Облицювання ванни можна використовувати як стильний елемент ванної кімнати. Може гармоніювати з обраною для всього приміщення плиткою або, навпаки, при використанні контрастного матеріалу ванна зі стінками приверне увагу і визначить характер простору.

Технічна інформація

  • розміри: 170 x 75 см
  • матеріал: литий акрилат
  • типове виконання: тонкий верхній борт висотою 18 мм
  • варіант армування: LA — скловолокно
  • об'єм: 208 л
  • штора для ванни: VS2, VS3, VS5, PVS1, NVS1, CVS2, BVS1, BVS2
  • гідромасажна система: можна доповнити
  • Додаткові аксесуари: опора, панель (передня, бічна) кріплення, стічний комплект для ванни
  • гарантія: 10 років- Умовою гарантії є використання оригінальної опори RAVAK (ніжки) для даного типу ванни відповідно до інструкції з монтажу.

Прямокутну ванну 10° Slim можна доповнити шторами для ванни VS2, VS3, VS5, CVS2, PVS1, NVS1, BVS1, BVS2. До ванни рекомендуємо передню та бічну панелі та стічний комплект для ванни.

10 років гарантіїКонцепціїОб`єм 208 лВага 27 кг
Ванна 10° Slim

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
CA71300000 1700 x 750 Ванна 10° Slim 170x75 19 393
CY00030000 Опора 75 U 1 849

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.