Youtube Instagram Telegram

Ванна Freedom W чорний

Ванна Freedom W чорний - акрилова ванна до стіни

Там, де очікується білий колір, увагу приверне тільки чорний. Чорний акцент привертає увагу, додає ванній кімнаті глибини, але при цьому легко поєднується з іншою технікою. Дизайн ванни Freedom W максимально поєднує гідності окремо стоячих ванн з класичними ваннами. Її витончена краса та форми, з округлими вигинами, запрошують вас лягти, а широкий край біля стіни дозволяє розмістити все, що вам потрібно, щоб відчувати себе добре під час купання.

Záruka

Серія

Свобода – це стан душі

Зробіть крок в новий вимір, правила в якому встановлюєте Ви. Розмістіть ванну в просторі і виберіть для приймання ванни ту сторону, якій більше віддаєте перевагу. Не обмежуйте себе. Релаксируйте у окремо стоячих ваннах RAVAK.

Безумовно, окремо стоячі ванни домінують в просторі та окрім комфортного купання викликають нові відчуття і враження. Розташуйте ванну там, де вона виглядатиме максимально ефектно, і насолодіться новою дозою приймання ванни.

Виберіть форму, яка вам більш симпатична, неперевершену комбінацію прямокутника та овалу (Solo), або плавні лінії (Freedom O). Розмістіть ванну там, де вона створить найбільший ефект та насолоджуйтеся новим виміром для купання. Ваша ванна кімната не дозволяє розмістити окремо стоячу ванну? Не переймайтесь, ми маємо для вас ванну Ypsilon Wall, переваги якої найбільш видимі, при розміщенні її до стіни.
Ванну, для розміщення біля стіни Freedom W пропонуємо й у варіанті з чорною панеллю.

Окремо стоячі ванни

Новий вимір релаксації

Відчуйте на собі приймання ванни в просторі і насолодіться новими враженнями. Вам ні за що не захочеться її покидати.


Окремо стоячі ванни

Для спільних вражень

Мало яка ванна так підходить для купання удвох, як окремо стояча. Однаковий нахил спинної частини ванни з обох боків, розташований по центру злив нікого не обмежує в рухах, і можливість розташувати ванну де завгодно забезпечать Вам і Вашому партнерові незабутні враження. Кришка переливу та зливу у варіанті хром або чорний.


Окремо стоячі ванни

Добре продуманий ефект

Ванни Freedom W та Ypsilon Wall є варіантами ванн, призначених для установки біля стіни, тому вони також підходять для невеликих ванних кімнат. Ширший край біля стіни дозволяє розмістити все необхідне для задоволеного відпочинку. Завдяки чорній панелі ванну Freedom W можна легко поєднувати з іншим обладнанням для ванної кімнати.

Технічна інформація

  • розміри: 166 x 80 см
  • матеріал: литий акрилат
  • варіант армування: LA — скловолокно
  • об'єм: 260 л, brutto вага: 45 кг
  • тип: окремо стоячі (до стіни)
  • штора для ванни: ні
  • гідромасажна система: ні
  • стічний комплект для ванни є частиною ванни
  • гарантія: 10 років

Ванну Freedom W не можна доповнити шторкою для ванни. В комплект входить стічний комплект для ванни (перелив, злив, сифон, гідрозамикач в чорному кольорі) та опори (ніжки). Для ванни Freedom W рекомендуємо змішувач “водоспад” для ванни.

10 років гарантіїОб`єм 260 лВага 45 кг
Ванна Freedom W чорний

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
XC00100027 1660 x 800 Ванна FREEDOM W 1660x800 чорний 152 263

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.