Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

Змішувач для ванни на три отвори Puri

Змішувач для ванни на три отвори Puri

PU 026.00
Смеситель Puri с тремя отверстиями подходит для установки на краю ванны или на столешнице за ванной. Изделие состоит из трех компонентов, согласованных по дизайну. Смеситель обеспечивает идеальную регулировку температуры воды и надежно обеспечивает удобное переключение между наполнением ванны и принятием душа. Температуру воды и способ использования (ванна/душ) можно контролировать, просто поворачивая рычаг. В последнем отверстии спрятан модная выдвижная лейка ручного душа.


Серія

Зі змішувачів для ванни серії Puri ви можете обрати настінний варіант для встановлення на стіну або змішувач на три виходи, який призначений для встановлення на краю ванни або на стільниці за ванною. Змішувач із трьома отворами забезпечує ідеальний контроль температури води та надійно забезпечує комфортне перемикання між наповненням ванни та прийняттям душу.
Настінний змішувач для ванни - це унікальна інновація на ринку змішувачів! Його унікальність полягає в інноваційній конструкції системи управління. Поверхню змішувача візуально не відволікає перемикач, який прихований у корпусі.
Температуру води та спосіб використання (ванна / душ) можна зручно контролювати, просто повертаючи важіль у сторони.
Змішувач для ванни без видимого перемикача є розкішним доповненням до будь-якої ванни.
Як і для всіх змішувачів RAVAK, ми пропонуємо 5-річну гарантію й на колекцію PURI.

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 40 мм, керамічний
  • Обробка поверхні - глянцевий хром
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до всіх ванн з достатньою шириною і рівністю верхнього борту

Смеситель Puri с тремя отверстиями имеет специальный вращающийся картридж с переключением ванна/душ. При перемещении рычага вправо (душ) или влево (ванна) регулируется только температура воды, а не поток воды, который является стабильным. В состав смесителя входит выдвижная лейка с металлическим шлангом длиной 175 см. Для повного вирішення і гармонії дизайну ванної кімнати ми рекомендуємо комбінувати з іншими змішувачами Puri. Для зовнішнього очищення ми рекомендуємо використовувати засіб для чищення RAVAK Cleaner Chrome.

Встановлюючи вироби, забезпечте доступ до змішувачів для їх обслуговування в майбутньому.

5 років гарантіїEasyClean (душові лійки)EasyTwistRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (аератор)
Змішувач для ванни на три отвори Puri

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна (-20 %)     
X070142 PU 026.00 Змішувач для ванни на три отвори Puri 14 577 11 662

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.