Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Змішувачі Puri

Чітка мова простих форм

Круглий циліндричний профіль є визначальним елементом нової серії змішувачів дизайнера Kryštofa Nosála. Прибравши всі зайві лінії, ми досягли ідеально збалансованої форми, яка поєднується з усім вашим обладнанням у ванній кімнаті. Саме те, що вам потрібно для ванної кімнати, без надмірностей.

Vodovodní baterie Puri

У гармонії з кожним стилем

Мінімалістичний дизайн та закруглені лінії змішувачів поєднуються з кожним сучасним умивальником. Змішувач для умивальника на стільницю або високий змішувач для більш комфортного миття до класичного умивальника.


Vodovodní baterie Puri

Проривне рішення

Змішувач для ванни - унікальна новинка на ринку! Ми прибрали з його корпусу перемикач, який візуально відволікає. За допомогою спеціального картриджа всередині змішувача ви можете легко перемикати потік води на ванну / душ, а температуру води - на гарячу / холодну, просто переміщуючи важіль вліво та вправо.


Vodovodní baterie Puri

Заточене до досконалості

Дев'ять моделі змішувачів функціонально та естетично відточені до досконалості. Виняткові результати досягаються завдяки чудовій якості окремих компонентів. На всі змішувачі Puri надається гарантія терміном на п'ять років.

Нагороди:
Нагороди: