Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Змішувачі Eleganta

У п'яти кольорових виконаннях

Доторкніться до ніжності та елегантності

Гідний. Витончений. Природний. Елегантність – це поєднання майстерності та італійського дизайну. Елегантність – це краса, що базується на балансі. Це проявляється у всіх деталях. Плинність води відповідає стабільності металу. М'яке закруглення виливу із міцністю корпусу. І характерний міцний важіль із потопленим аератором. Це гармонія серії Eleganta.

Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Який із них підходить саме вам?

Від вас залежить, чи стане колір ванної кімнати елементом, що об'єднує. Або завдяки йому можна повністю змінити враження від інтер'єру. Виберіть варіант виконання, який додасть вашій ванній кімнаті родзинку. Поставляємо змішувачі Eleganta у дизайні Chrome, White Velvet, Black Matt, Graphite Brushed, Rose Gold Brushed.

Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Грамотний підхід до економії

Змішувачі, оснащені функцією BeCool, заощаджують витрату гарячої води й, отже, електроенергію. Як? Рух важеля змішувача починається в середньому положенні й тече тільки холодна вода. У стандартних змішувачів у такому положенні тепла вода вже поєднується з холодною. І часто без потреби. Під час короткого промивання рук вода навіть не виливається з трубки.
Система BeCool гарантує, що вода почне нагріватись лише тоді, коли ви цього дійсно захочете. При повороті важеля вліво. Це заощаджує ваші гроші та нашу планету.

Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Оксамитовий білий

Доторкніться до нього та відчуйте різницю. Це не просто білий колір. Версія White Velvet здивує вас бархатистою поверхнею. Крім того, вигляд змішувача не псують краплі води або вапняний наліт, їх просто не видно. Тому він залишається гарним довгі роки та не втрачає свого враження. Це для всіх, хто вірить в естетичну простоту.


Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Удосконалений аератор

Усередині змішувача знаходиться оригінальний аератор із функцією EcoFlow. Потік обмежений 5 л на хвилину та збагачений повітрям. Ви, мабуть, цього навіть не помітите, але це позначиться на вашій витраті води, яка буде нижчою, ніж при використанні звичайного змішувача.


Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Він також прикрасить вашу стіну

Для любителів мінімалістичних рішень у змішувачів Eleganta також є низка витончених змішувачів прихованого монтажу. Для умивальника, ванни чи душу.