Youtube Instagram

Про нас

Новинка 2014 - ванна Freedom

Дата: 8.5.2014

Окремо стояча ванна FREEDOM

"Свобода – це стан душі"

Чи вважаєте Ви, що етап постійного пошуку бракуючих сантиметрів у ванній кімнаті вже позаду? І у Вас немає необхідності вибирати економне рішення простору?

Тоді насолоджуйтеся почуттям свободи з ванною FREEDOM.

Вибір тільки за Вами: розташувати ванну окремо або біля стіни? Яку сторону ванни обрати для купання? Насолодитися купанням самому або удвох? Ванна FREEDOM підходить для усіх варіантів.

Симетрична і геніально проста форма ванни із зручним нахилом з обох боків сприяє релаксації, і завдяки центральному зливу надає  Вам можливість прийняти ванну удвох. Ванна FREEDOM у сучасному пуристичному дизайні оволодіє простором, але водночас вона здатна підкорятися гармонії більшого дизайнерського рішення. Ванна пропонується в продуманому наборі з окремо стоячим змішувачем, вбудовуваним у підлогу, тому знижує ризик неправильного вибору змішувача на мінімум. Завдяки своїй формі ванна FREEDOM ідеальна для розміщення по центру ванної кімнати, також її можна розмістити біля стіни, що створить практичне місце для речей.

Ванна у розмірі 170 х 80 см виготовлена з якісного акрилу, який надає їй легкість не лише естетичну, але і матеріальну. Акрил, вживаний маркою RAVAK, досить міцний, що відповідає найвищим вимогам покупців, але водночас і легкий, що полегшує маніпуляції під час установки ванни на підлогу і точне підключення зливних труб.

Зробіть крок в інший простір, де правила встановлюєте Ви. Не дозволяйте Вам диктувати, насолоджуйтеся "Freedom".