Youtube Instagram Telegram

Концепція Chrome: готова ванна кімната в один крок

Дата: 2.4.2021

Інтер’єр будь-якої кімнати (і ванна – не виключення) потребує певної ідеї, яка об'єднує велику кількість окремих виробів у функціональне та естетичне ціле. Розуміючи це, RAVAK створив свою найповнішу концепцію CHROME. Думайте про себе, про все інше подумали ми! 

chromeКонцепція CHROME – справжня перлина в асортименті продукції для ванних кімнат бренду RAVAK. Вона гармонійно погоджена до найдрібніших деталей і налічує близько 250 елементів, що разом утворюють бездоганну комплексну систему для обладнання будь-якої сучасної ванної кімнати. У складі концепції є елегантні, практичні та зручні моделі ванн, штори для ванни, душові куточки у різному виконанні, душові піддони, канали, умивальники, санкераміка, меблі, різні типи змішувачів та додаткові аксесуари.

Що стосується дизайну, концепції CHROME властива проста краса, яка ніколи не набридає. Стиль цих виробів не є домінуючим, проте він витриманий в кращих світових дизайн-традиціях. Професіонали чеської студії DESIGN NOSAL ретельно опрацювати всі деталі, дбайливо підібрали матеріали та візуально поєднали усі вироби спільною рисою – характерною для цієї концепції формою став овал. 

vanna chromeУ виробах CHROME враховані всі побажання клієнтів – від розмірів до матеріалів виконання. Наприклад, ви можете обрати великий умивальник з литого мармуру або ж керамічний умивальник меншого розміру. Усі можливі варіанти доповнюються підвісними тумбочками з місткими ящиками та овальною хромованою ручкою, яка надає приміщенню витончених декоративних акцентів. 

Одним із бестселерів концепції CHROME є ванна, в дизайні якої об'єдналися плавні лінії овального дна та лаконічний зовнішній вигляд прямокутного корпусу. Завдяки трьом можливим розмірам вона підійде до будь-якої за розмірами ванної кімнати – від маленької до просторої. До виробу можна підібрати штору, змішувач або додаткові аксесуари, що ідеально пасуватимуть за стилем.

chrpmeЯкщо ж ви надаєте перевагу душовим просторам, також рекомендуємо розпочати знайомство з асортиментом RAVAK саме з концепції CHROME. Адже тут є все необхідне – душові кабіни, душові піддони різної форми, підлогові канали, настінне сидіння тощо. Можливо, саме цих численних позицій вам буде достатньо, аби зробити перший і єдиний крок до нового інтер’єру ванної кімнати. Принаймні, ми цього вам щиро бажаємо!