Instagram Pinterest Youtube Telegram

Хромотерапія – пориньте у світ фарб…

vana NewDayУ сучасному ритмі життя, коли ми намагаємося знайти трохи особистого часу і спокою, можна поєднати приємне з корисним. Скористайтеся приємною формою релаксації, що не вимагає особливих зусиль - хромотерапією, під час якої Ви забудете про щоденну метушню.

Хромотерапія - альтернативний лікувальний метод, що використовує  вплив світла і кольору для гармонізації тіла і духу. Зміцнює імунну систему в цілому, знімає напругу і надає відчуття спокою. Світло і колір діють на нас обширно, "забарвлюючи" наш настрій і життєву енергію, впливають на наше сприйняття температури, часу, здатність концентрації, на наш психічний стан, який тісно взаємозв'язаний з нашим тілом

Хромотерапія використовувалася ще в древньому Китаї, Греції та Єгипті. Кольорові тони вважалися божественною силою, необхідною для утримання внутрішньої енергії в тілі. Колись внутрішня енергія вважалася синонімом здоров'я. Наші предки також вірили в те, що кожен людський орган взаємозв'язаний з певним кольором, тому використовували хромотерапію як метод позитивного впливу на організм при різних хворобах.

Барви райдуги - це семиколірна гамма, яка має позитивний вплив на наш душевний і фізичний стан.

ЧЕРВОНИЙ зігріває, наповнює енергією, підвищує відчуття безпеки і впевненості в собі, покращує кровообіг, прискорює обмін речовин, сприятливо діє, приміром, при анемії і хронічному кашлі.

ПОМАРАНЧЕВИЙ – надає бадьорість, підіймає настрій, наповнює енергією, виводить з депресії, підвищує апетит, сприятливо діє при анемії та анорексії, сприяє правильному розумовому розвитку.

ЖОВТИЙ – позитивно впливає на психіку, відновлює нервову систему, підвищує інтелект, пам'ять, витривалість, збільшує самовладання.

ЗЕЛЕНИЙзаспокоює, гармонізує думки, підвищує імунітет, має позитивний вплив при детоксикації організму.

СИНІЙмає заспокійливі і усипляючі дії, омолоджує шкіру, стримує сильний апетит, допомагає при головних болях, астмі і запальних процесах.

ФІОЛЕТОВИЙ – додає душевних сил, відновлює нервову систему, сприятливо діє при хворобах лімфатичної системи.

БІЛИЙ (денне світло) - контролює більшість фізіологічних і психологічних процесів людини. Він зменшує стрес,  частоту дихання і серця, кров'яного тиску, і в цілому діє як система ініціації усіх фізіологічних функцій нашого організму.